התייעצות שבת בקוממיות או ביד בנימין איפה כדאי?[עם ילדים קטנים]

Bingo

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קוממיות הוא מושב מאד חרדי [ואפילו הייתי מגדירה חסידי] עם כל מה שזה אומר
לעומת זאת יד בנימין מורכב מכל מיני ומיני.....
בשבילנו זה גם היווה שיקול....

לגבי קוממיות, אנחנו היינו ומאד נהננו. קוממיות פחות מפותחת ומשודרגת מסתמא ביד בנימין יש יותר אטרקציות מאשר בקוממיות שבה יש גינה אחת ואין אפילו רפת. ביד בנימין יותר מפותח וגם הקרבה לחפץ חיים ויסודות יכולה לתת עוד אטרקציות...
בכל אופן, אנחנו בקוממיות נהננו מהשקט והמרחבים שזה יש המממון.... והאויר משגע..... [אנחנו חיפשנו שבת של כפר וזה היה מקסים בקוממיות] הילדים רצו, השתוללו ונהננו, יש שם השכרה של באגים והבאנו אופניים... נהננו מכל רגע.
לגבי מקום שם, אם את רוצה אני יכולה להמליץ לך על מקום מקסים.

ישראל ברקוביץ

משתמש רשום
אז ככה יש להם גם פעילות כגון אופניים וקרטינג יש שמה לטייל האוירה הוא יותר איך שקוראים לזה היימיש וכ'ו וכ'ו

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קוממיות מקום לא מפותח, שיכול לתת גם תחושה של כפריות ורוגע. וכמו שכתבו אווירה חסידית.
לעומת זאת, יד בנימין מושב דתי לאומי ברובו המוחלט. מפותח מאד מאד, מה שכולל גינות משחקים רבות ומושקעות.
יש שם בריכה ביום שישי, ואפשר לשלב סיור ביסודות או בבית חלקיה ברפת או בשדות ביום שישי.
יד בנימין יותר קרוב למרכז ולירושלים, במיוחד לתח"צ.

שאף

משתמש מקצוען
היינו בשתיהם נכון שקוממיות יותר חרדית ויד בנימין יותר סגנון דתי.
לי אישית לא הזיז, כשאני באה להנות עם הילדים פחות מעניין אותי בדיוק סגנון האוכלוסיה..
יד בנימין חדש יותר מטופח יותר מלא גינות ומדשאות מקום מאד מאד יפה יותר אהבתי שם.

ישתבח שמו

משתמש פעיל
חחחח לגמרי פרח לי מהראש שאין רפת...הייתי שם בשבת לפני בערך 11 שנים כך שזכרונות הריח זה מאז. אבל סתם באופן כללי זה יכול שם משעמם אין אטרקציות.

5656

משתמש רשום
הייתי אתמול ביד בנימין ולדעתי הסדר והיופי שם קצת הורסת את האוירה של כפר, חוץ מהריח של הפרות שלא שייך להמלט ממנו, וגם נראה לי הרבה פחות היימיש, בכ"ז זה לא חרדים.

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
קוממיות חסידי, יותר פשוטה, פשוטה, מרחבים ושדות יש.
יד בנימין - דתי לאומי. יפהפיה, בתים מודרניים יותר, אין שדות.

Bingo

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קוממיות פחות נגישה לתחבורה ציבורית
הרבה יותר חרדית

ער"ש ומוצ"ש ובין הזמנים יש קוים ישירים לתוך המושב מב"ב, ירושלים וביתר.
במהלך השבוע זה עד הצומת ומשם הסעה.
יש לך המלצות לוילות/ דירות גדולות בקוממיות?? אשמח לעזרה!!
אנחנו הייינו ב'אתנחתא' מקום מהמם!! נקי ברמה והשירות היה עד המילה האחרונה...
0527610327

אסתי ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היום קוממיות הרבה יותר נגישה יש קווים מבני ברק ירושלים ביתר קרית גת ערד אלעד לתוך המושב
ולצומת קוממיות יש מקרית ספר והצפון
וליד בנימין אין כמעט קווים שנכנסים .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה