כללי שבחי פונטייפ

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הנני שמח להודיע שמתארגנת בע"ה קבוצה לרכישת פונטים מפונטייפ, בהנחה ניכרת.
פרטים יבואו בהמשך, בע"ה כאשר יהיו מאושרים ובדוקים.
בנתיים אכתוב כאן בנפרד, הגיגים אישיים,על פונטייפ. הכל מתוך הכרות אישית, ולא"ציטוטים נבחרים מהקטלוג"...

מתוך מגמה להניע אנשים, לבחון ולהכיר את הפונטים המעולים שלהם, ואפילו יותר מזה, אותם עצמם. ועל ידי זה להשתתף עמנו בקבוצה המתהווה.

הייחס

איני יודע.
אך אני בטוח בוודאות. שעם רבי אליהו פריד, מנכ"ל פונטייפ, והיוצר של רוב הפונטים, הרבה גולשים, שוחחו שיחה כזו.

זה הייחוד הכי גדול, ומהותי, של פונטייפ.
הלקוח הוא ידיד. ואם תרצו- שותף. בייחד יוצרים ועובדים, ומשתפים פעולה.
למשל, לפי הצהרת פונטייפ (טרם יצא לי לנסות) הם ישנו שינויים בפונט לפי בקשת הלקוח! ויצרו גרסה יחודית עבורו.

אתעכב על זה, כי זה מהותי.
אמר לי רבי אליהו, שהוא רוכש לו חברים דרך הקמת פונטייפ. זה מטרה חשובה לו.
ואעיד על עצמי, שאכן, הגעתי כלקוח פשוט, הייתי צריך פונט ספציפי לעבודה מסויימת.
אך תוך זמן לא רב, גיליתי שאכן, לא רק פונטים קניתי, אלא גם חבר טוב. (עם ידע מדהים! וטוב לב גדול אף ממנו..)

אולי אני נשמע "מלוקק", ו"משוחד", אך נראה לי שהרבה מאד לקוחות יכולים להעיד על עצמם דברים דומים.

שאני פונה לפונטייפ, אני חש שהם נענים מתוך רצון כן, לא רק כי זה כלכלית משתלם, אלא כי הם באמת מעונינים לתת שירות טוב.

השירות

אצל פונטייפ, השירות מדהים. המענה מהיר מאד, ואפילו שטעיתי למשל בהזמנה, הם הסכימו לתקן, וכן הצד הטכנולוגי מאד משוכלל,
הם שולחים טופס הזמנה מסונן!(מה שכבר רכשתי בעבר, לא מופיע בו)
ההזמנה פשוטה, מסמנים את המשקל הרצוי. ותו לא.
וגם, אם תרצה בטלפון, או תשלח מייל "שלחו לי נא, פנינה עבה, וגם אסף, וכן תנו דרור לדור". למה לא, גם זה אפשר. לא רק בטופס.

לא נאריך, נסו וראו.

הפונטים....

אז, ראשית הפונטים, (למעט כמה משקלי ראווה), רובם תומכי ניקוד מלא+אותיות מתרחבות עוד כמה אופציות משוכללות. יותר משוכללות, מפונט אופן טייפ פרו רגילים בחברות אחרות.
וללא שום תוספת מחיר!

היתרון עצום.
לא עוד: "יש ניקוד בספר?... כן? אוי.. שוב נצטרך להשתמש דווקא בפרנריהל שקניתי מנוקד..:( "

כפי שכתב רבי אליהו פעם: פונט עברי ללא ניקוד, הוא פונט נכה.

והפונטים עצמם,
אספר מה שקרה איתי.
היה לי חבילה של 120 משקלים מחברה מסויימת. פונטים מצויינים.
ואחר שקניתי כמה פונטים מפונטייפ, בחרתי עדיין ממש מעט, כמה עשרות,
אך פתאום גיליתי, שבכל עבודה חדשה, אני ניגש אוטומטית לפונטים של פונטייפ, ובוחר מהם.
ורק כאשר לצערי הרב, לא מצאתי אצלם פונט מתאים, עברתי לחפש בשאר הפונטים, תוך אנחת צער מסויימת.

למה?
בהתחלה לא ידעתי בעצמי.
אך אחר זמן מה הבנתי, שהפונטים שלהם יותר מעוצבים לשימוש בטקסט, הם יושבים טוב בדף, לא מצועצעים מדי, לא פשוטים מדי.

וההשקה של הפונטים?
לא עוד פעם בשנה...
אלא שיש פונט חדש, מוציאים לשוק, וכל מי שיש לו חבילה יכול לקחת. לא עוד נתחנן לקחת גם מהפונטים החדשים עם החבילה הישנה, כי אצל פונטייפ, פונטים חדשים זה עניין שבשוטף.

החסרונות:

טוב.
כבר מאוחרת השעה, ואעצור פה. למרות שיש להאריך עוד למשל במחיר הטוב לפונטים, ומכירת בודדים.
גם קצת נתתי דרור לעטי, ולא הסתרתי שאני חסיד גדול של פונטייפ, אך אשוב לומר, זה מתוך נסיון, נסו גם אתם ותהנו.

הערה:
אין להסיק מתוך דבריי לגנאי כלפי חברות אחרות. לא באתי לגנות, אלא רק לשבח.
ובייחוד שמנסיוני האישי, כל החברות מלאות אנשים חביבים, ונחמדים, ופונטים טובים.

נס ופלא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפונטים של פונטייפ יש שיק מיוחד.

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
....

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
....

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
גם אני מצטרפת במילים חמות לכל הנ"ל. מרוצה מאוד מאוד מהשירות, מהיחס, מהמחיר, מהכל!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מצטרף לכל השבחים וההמלצות הנ"ל

פונטים שהופכים את העבודה לתענוג

יענקי וייס

משתמש חדש
אני חדש בעבודה, קניתי לאחרונה חבילה גדולה אצל פונטביט, האם אחרי כל התשבחות דלעיל יש ענין שאני יקנה עכשיו גם אצל פונטייפ?? (נ.ב. אני לא עשיר גדול):)

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י יענקי וייס;836025:
אני חדש בעבודה, קניתי לאחרונה חבילה גדולה אצל פונטביט, האם אחרי כל התשבחות דלעיל יש ענין שאני יקנה עכשיו גם אצל פונטייפ?? (נ.ב. אני לא עשיר גדול):)

לדעתי,האישית. זה תלוי בשאלה במה בדיוק אתה עוסק ומה לקחת מפונטביט. אם אתה מתעסק גם בעימוד, הרי שפונטי פלרון,בייחוד וילנה רש"י ופרנקריהל הבולד, הם ממש חובה בתחום. כמעט אין להם תחליף ראוי. והתחליף היחיד הוא אצל מסטרפונט. חוץ מרש"י שממש ללא תחליף איכותי.

אם בעיצוב גרפי נטו, זה לדעתי לא חובה. אך כמובן במחיר הטוב שבע"ה נשיג, שווה מאד להתאמץ לרכוש. כי יש להם פונטים מעולים.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רכשתי ואני רוכש מהחברות המובילות בשוק. את ר' אליהו הכרתי עוד בתחילת הדרך, ואני חייב לציין שהנאת קנייה כמו בפונטייפ לא מצאתי: במקצועיות של הפונט (שזה בסופו של דבר - הדבר החשוב ביותר), בשירות האישי והמסור אפילו בשעות-לא שעות וביכולת לשדרג פונט ללא תשלום נוסף- אלו יתרונות שאין למצוא אותם באף חברה אחרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה