כללי שאלת המליון דולר

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עצה טובה שמעתי ונכון הוא. כדאי לקנות פונטים עם מבחר משקלים, זה נותן הרבה גמישות תוך כדי עבודה.

מסטרפונט: אף אחד לא אוהב את הגישה האגרסיבי שלהם, פעם ראשון שדיברתי אתם השמיצו חברת פונטביט - לא מקצועי בכלל. וכמובן לוקחים ממך כל הפרטים שלך כדי לחפש אותך בנרות אולי ימצאו איזה עבודה שעשית במחשב של מקום הלימוד עם הפונטים שלהם ואז תובעים אותך בגדול. אפשר לעשות חיפוש בפורום ותראה את הכל הסיפורים הלא נעימים אתם.

יש להם כמה פונטים בודדים כגון נרקיס, ונרקיס קלסי, וקרן שהם שווה, אבל אין לחבילה ראשונה כמו שאמרו כולם - פונטביט.

לכל מה שנוגע לעימוד ספרים וטקסט רץ - פונטייפ

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כחבילה ראשונית קניתי בפונטביט
ואחרי כמה שנים השתדרגתי עם פונטים מפונטייפ.
כיף ומרענן.

yairiss

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דאבל אימפקט;1756766:
אבל דבר חשוב מאד: קניתי בזמנו חבילת סטודנטים שכללה פורמט רגיל והיום אני תקועה כמעט בלי משקלים לניקוד. אז קחי זאת בחשבון, שחשוב פונט אחד טוב לפחות שתומך בניקוד. (ולא הייתי צריכה בשביל עימוד ספרים, בשביל מודעה בכלל)
כפי הידוע לי בפונטביט זה לא בחבילות הבסיס, בפונטייפ כן. יגידו המומחים אם אני צודקת.

בפונטביט הפונטים תומכים בניקוד (בגדול, חוץ מפונטים ממש מופרעים..).
למודעות זה מספיק בהחלט! (לפעמים הדגש זז, אבל זה בגלל המיקום שלו בין הניקודים האחרים, ולא בגלל הפונט, ואפשר לשנות את זה)
לספרים מנוקדים זה באמת עדיף לקנות פונט תומך ניקוד. ובפונטייפ זה ברירת המחדל.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
שמעתי מאחורי הפרגוד שאיתמר נתן הולך לצאת בקרוב עם חבילה משלו.
הייתי מחכה קצת לפני שהייתי מבזבז את כל התקציב על פונטביט/פונטייפ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה