מידע שימושי שאלון קצר ומעניין, קורונה, בבקשה חצי דקה, מבטיחה

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
עניתי
שאלון נחמד

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני צריכה עוד 6 עונות

בבקשה

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה רבה

אני צריכה עוד 4 עונות

בבקשה בבקשה

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה לכן

אני צריכה 2 אחרונים..

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה רבה

אני צריכה עוד אחת

עדיף גיל 9 עד 13

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה רבה לכולכן

עזרתן לי מאוד מאוד

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
התוצאות כל כך מעניינות
‏ייפורסמו בקרוב מאוד

דוד המלך!

משתמש פעיל
בבקשה אם אפשר למלא שאלון קצר עבור התמודדות ילדים עם משבר הקורונה
עניתי
שיהיה בהצלחה!

נ. ה.

משתמש מקצוען
השלמתי.
שאלון חביב ואינו מכביד!
מקווה שהצלחתי לסייע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה