שאלה של בורים- אם אתם בורים, כנסו

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בעצם אני צריכה כאן את אלו שלא בורים... :/
בכל מקרה, אני רוצה לדעת איך אני יכולה לשמור במנגה בועה שהכנתי בעצמי, לשימוש חוזר.
מישהו?
יש?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אחרי שהבועה מוכנה בשכבה נפרדת, את לוחצת על החץ ליד המטיריאלס (מצרפת תמונה בהמשך), בוחרת באפשרות הראשונה register image as, ואז נפתח לך חלון, בחלון הזה את בוחרת את האפשרויות של הבועות ושם שומרת את הבועה שהכנת. את יכולה לקרוא לה בשם שיהיה לך קל למצוא אותה. את יכולה לתתלה תג של "חומרים שהכנתי" או משהו בסגנון. בפעם הבאה שתרצי את זה - את מחפשת תחת הקטגוריה הזו.
בהצלחה :)

קבצים מצורפים

• 11.JPG
    11.JPG
    KB 24.4 · צפיות: 27
  • 111.JPG
    111.JPG
    KB 44.5 · צפיות: 26

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
@ציור וצבע,
האם תואילי לפתוח אשכול ובו הסבר על הנל, ובתוספת הרחבה קלה? אכניס את זה תיכף ללינקייה לשימוש כל הדורות הבאים

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בשמחה רבה,
במוצ"ש או ראשון בלי נדר

שושי ו.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אני בורה ולא יודעת ):

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
עוד שאלה של בורים:
מישהו יודע איך שומרים פלטת צבעים בתור ספרייה במנגה?
(כמו שיש באילוסטרייטור ובפוטושופ)
זה מאד יעזור לי, תודה!

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עוד לא הספקתי לכתוב את ההסבר לגבי הבועות - בלי נדר אעשה זאת בקרוב... אולי היום
עכשיו, לגבי פלטת צבעים:
במיקום של פלטות הצבעים שמגיעות עם התוכנה, את לוחצת על ההגדרות (צורה של מפתח שוודי)
את בוחרת: Add new setting - זה בעצם בחירה של פלטה חדשה וריקה!!! את קוראת לה באיזה שם שאת רוצה ומאשרת ב OK. עכשיו פלטת הצבעים שלך ריקה. את בוחרת צבע שאותו את רוצה לשמור (בריבועים של הגדרת הצבע - לא בפלטה) אחר כך הולכת לפלטה הריקה לוחצת קליק ימני על העכבר ובוחרת ה Add color. נשמר לך צבע בפלטה החדשה שלך!!! עכשיו את ממשיכה עם שאר הצבעים שאת רוצה לשמור. והרי לך פלטת צבעים משלך :) מוסיפה תמונות. ואפתח אשכול חדש לזה.
המון המון הצלחה!!!
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.png
6.JPG

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ועוד משהו - אם יש לך פלטת צבעים של פוטושופ שמורה כקובץ אז אפשר להשתמש בה גם במנגה או לייצא פלטת צבעים של פוטושפ לקובץ ואז להשתמש בזה במנגה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה