דרוש מידע שאלה על טלגרם

מצב
הנושא נעול.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
יש אפשרות בטלגרם רק עם מספר טלפון.
מאמין שאנשים שמפעילים קבוצות שם יוכלו איך שהו לדעת.
לפעמים אם שומרים את המספר באנשי קשר הוא נותן לראות... תלוי בהגדרות

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חובה שיהיה מספר כלשהו שמשויך לחשבון הטלגרם.
אבל, אפשר להסתיר את המספר כך שלא יהיה ניתן לאתר את החשבון באמצעותו
1677100020609.png

כמו"כ בנקל ניתן לפתוח את חשבון הטלגרם על מספר טלפון אחר/טוקמן וכדומה.

קיה סיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם

קוויק

משתמש מקצוען
נו באמת
אין הבדל ביו ילדה/בחורה לאישה/אמא נשואה ?
לא.
ההבדל הוא למה זה לא טוב בכל גיל, אבל אין הבדל בכך שזה לא טוב לכל גיל.

ואם האמא רוצה באמת לשמור את הילדה, מחשב חסום כמו שצריך (בלי יכולת להתחבר גם לנקודה החמה של הנייד של האמא...) לא יאפשר כניסה לטלגרם כלל.

קיה סיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
בלי ציניות אני עסקתי עם נוער נושר וומכיר טוב את ההשלכות
אני לא ציני. אני ר-ציני.
יש סוג תגובה כזו שמנסה להפחיד מאד אבל רק גורמת ליצר הטבעי שלנו יותר חשק לבדוק...
יותר טוב להגיב שזה פשוט משעמם וחסר תועלת וחסר צבע וזהו.
הרי בינינו, כולנו קראנו את החוברות שכתוב לנשואים בלבד, ואם כתוב שצריך אישור מהמחבר אז בכלל...
כי זה כל האדם. לא אני אמרתי, נפתלי קמפה אמר...

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני לא ציני. אני ר-ציני.
יש סוג תגובה כזו שמנסה להפחיד מאד אבל רק גורמת ליצר הטבעי שלנו יותר חשק לבדוק...
יותר טוב להגיב שזה פשוט משעמם וחסר תועלת וחסר צבע וזהו.
הרי בינינו, כולנו קראנו את החוברות שכתוב לנשואים בלבד, ואם כתוב שצריך אישור מהמחבר אז בכלל...
כי זה כל האדם. לא אני אמרתי, נפתלי קמפה אמר...
אנחנו מדברים בדיני נפשות, להציל אמא ובתה, להסיר את מסוה הבושה וההסתרה במצב של פיקוח נפש, ואתם עסוקים בסקרנות....

קיה סיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אנחנו מדברים בדיני נפשות, להציל אמא ובתה, להסיר את מסוה הבושה וההסתרה במצב של פיקוח נפש, ואתם עסוקים בסקרנות....
אני לא רוצה להפריע לך בהחייאה, אבל תיזהר לא לחנוק אותה תוך כדי שאתה מטפל בלב...

קיה סיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
@מדוד ושקול שלא תבין לא נכון, אני נגד הטלגרם בכל הכוח.
ואני גם זוכה להתעסק עם העלים הכי יפים שנאחזים בכל הכוח כדי לא לנשור...
אני מדבר על דפוס הפעולה. המציאות בשטח מוכיחה, אתה רוצה לפרסם משהו? צא נגדו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה