שאלה על החתימות בסוף ההודעות, וסירטון

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
1. שאלה,
האם אתם רואים חתימות בסוף של ההודעות של כל משתמש?
לדוגמא, החתימה שלי בצבע כתום עם כתובת של האתר שלי, פה למטה, רואים את זה?
(אני יודע שאפשר לראות מי שמשנה את ההגדרות שיוכל לראות, רק מעניין אותי האם באתר החדש זה פועל אוטומטי או שצריך לכוון את זה בהגדרות. אצלי למשל זה היה כבוי והייתי צריך להדליק את זה בהגדרות)

2. סיבת האשכול היא השאלה האם אתם רואים חתימות, אבל מאחר שאי אפשר בלי משהו שקשור לאיור,
מצרף קטע מסרט אנימציה שהשתתפתי בו פעם,
האיורים והעיצובי דמויות הם שלי. האנימציה (התזוזה של הדמויות) נעשתה ע"י הסטודיו לאנימציה.

קבצים מצורפים

• plane 02.mp4
    19.4 MB · צפיות: 251
נערך לאחרונה ב:

IAvigail

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה זה אומר, שכולם רואים את החתימות???? הרב שאול היקר עבודה יפה, נקייה ומקצועית.

רבקה שרה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
איך באמת עשית שיראו את הכתובת מייל שלך ?(בכתום..)
תודה

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איך באמת עשית שיראו את הכתובת מייל שלך ?(בכתום..)
תודה
Sketch.png

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפי המיעוט תגובות, אני מבין שרובכם לא רואים?
או שרובכם כל כך רואים שזה כאילו כזה לגמרי ברור שרואים כאילו כזה, ובגלל זה לא עונים.
אולי נעשה הפוך,
כל מי שלא רואה, שיגיד אני לא רואה.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפי המיעוט תגובות, אני מבין שרובכם לא רואים?
או שרובכם כל כך רואים שזה כאילו כזה לגמרי ברור שרואים כאילו כזה, ובגלל זה לא עונים.
אולי נעשה הפוך,
כל מי שלא רואה, שיגיד אני לא רואה.
אם אני לא טועה,
מי שלא מחובר (עם שם משתמש)לא רואה את החתימות, מי שמחובר כן רואה..
בנוגע להגדרות-
גם אני הייתי צריכה לשנות משהו בהגדרות כדי שאוכל לראות חתימות.
אבל אני לא זוכרת אם זה בגלל שבאתר הקודם ככה היו ההגדרות שלי מבחירה,
או סתם בגלל שהעלו אתר חדש והכל ניהיה חרדפנש.

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי הרגשה שבהגדרות של האתר החדש זה אוטומטית על 'מכובה', כנראה שלא בחוכמה,
קצת ראיה לזה שלכל כך קצת אנשים יש חתימות, אם כולם היו רואים, הרבה יותר משתמשים היו רוצים גם ועושים להם.
נ.ב- וזה גם ממש טיפשי שהם עשו שזה מכובה למי שלא מחובר.
אולי מישהו צריך לכתוב להם (לפרוג) מכתב, -אההם- ליבליב.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי הרגשה שבהגדרות של האתר החדש זה אוטומטית על 'מכובה', כנראה שלא בחוכמה,
קצת ראיה לזה שלכל כך קצת אנשים יש חתימות, אם כולם היו רואים, הרבה יותר משתמשים היו רוצים גם ועושים להם.
נ.ב- וזה גם ממש טיפשי שהם עשו שזה מכובה למי שלא מחובר.
אולי מישהו צריך לכתוב להם (לפרוג) מכתב, -אההם- ליבליב.
לא צריך מכתב..
צריך רק לעלות למודעות-שזה כבר נעשה
לקבל תמיכה ברעיון- יש תומכים?
ולעשות קצת רעש.
קצת. (עכשיו הזמן ל ״אההם-ליבליב״)

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הסרט אנימציה מהמם!
אתה כל כך טוב... אפשר חתימה?
;)

מעניין אותי מאוד - בסרט הזה נדרשת לאייר את הפה והעיניים והגבות וכו' בכל האופציות האפשריות?
ומי קיבל את ההחלטות לגבי הזוויות של הציורים? ז"א האם אתה זרמת עם מה שבא לך, או שממש הכתיבו לך איך לצייר כל שניה בסרטון?

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הסרט אנימציה מהמם!
;)
אני רק אציין שיש לי פטנט רשום על סגנון הבדיחות הנ״ל.
שלא תקבלי תביעה מעורך הדין שלי...
:D
אבל ברצינות רגע,

תראי איך אני משפיעה עלייך לטובה !
(אפילו שזה היה יחסית צולע..הקטע שלך עם החתימה..)
תראי!
איך יצרנו יש מאין!
הרי ממי השנינות הזאת אה?:)
( והתשובה נמצאת בגוף השאלה... אההאאאה! שוב!)

נ.ב
הכל בצחוק אני ורונית חברות לספסל הקווידץ׳ הכל בסדר , השלום עימנו.

מאין!
פלא ממש..

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הסרט אנימציה מהמם!
;)

מעניין אותי מאוד - בסרט הזה נדרשת לאייר את הפה והעיניים והגבות וכו' בכל האופציות האפשריות?
ומי קיבל את ההחלטות לגבי הזוויות של הציורים? ז"א האם אתה זרמת עם מה שבא לך, או שממש הכתיבו לך איך לצייר כל שניה בסרטון?
שאלה א'- לא , זה בד"כ עבודה של אנימטור. אבל בפרוייקט עם יותר תשומת לב לאופי ספציפי של כל דמות יבקשו מהמאייר גם הבעות טיפוסיות לכל דמות. כן נדרשתי אבל לצייר את הדמויות מזוויות שונות (כפי הצורך)
שאלה ב'- מוכתב לגמרי. קבלתי בהתחלה סטוריבורד מאוד מדוקדק ומאוייר יפה עם בדיוק כל שוט מאיזה זווית והיכן הדמויות ממוקמות. הדבר היחיד שנצרכו אלי זה לקבוע איך נראות הדמויות, ולאייר אותם ואת הרקעים (הדי מינימליים) בהתאם לתסריט ולזוויות המוכתבות מראש.

נערך לאחרונה ב:

אפרת 10

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני רואה, אב לזה בגלל שבאחד האשכולות היה כתוב שצריך לכוון את זה בהגדרות, אז כיוונתי...
והאנימציה מתוקה! הזכיר לי טיפטיפה את ניר וגלי בסיגנוּן

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
התכוונת שזאת בדר"כ העבודה של האנימטור? לא הבנתי
כן סליחה, תיקנתי עכשיו.
זה מאוד תלוי כמה מקצועי האנימטור, במקרה הזה היה איזה אנימטור תאילנדי שגדל וגר באמריקה והיה מאוד מאוד מקצוען. במקרים אחרים נתקלתי שהאנימטורים פישלו את ההבעות והרסו את האופי והדמות שעשיתי, והצטערתי שלא נתתי להם גם הבעות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה