שאלה לצלמי אירועים..

שירי12

משתמש סופר מקצוען
האם מקובל לתת ללקוחות כחלק מהחבילה את קובץ התמונות?
מחתונתי יש לי רק את קבצי התמונות המוקטנים עם לוגו הצלם עליהם, אני רוצה להגדיל תמונות עבור הסבא והסבתא וכו', לפתח נוספות ואין לי אפשרות.
ביקשתי מהצלם - הוא דורש 170 ש"ח על כך.
מוגזם לדעתכם? להתעקש איתו על כך?
או שזה מה שמקובל?

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י שירי12;1224268:
האם מקובל לתת ללקוחות כחלק מהחבילה את קובץ התמונות?
מחתונתי יש לי רק את קבצי התמונות המוקטנים עם לוגו הצלם עליהם, אני רוצה להגדיל תמונות עבור הסבא והסבתא וכו', לפתח נוספות ואין לי אפשרות.
ביקשתי מהצלם - הוא דורש 170 ש"ח על כך.
מוגזם לדעתכם? להתעקש איתו על כך?
או שזה מה שמקובל?
לא משנה מה מקובל
משנה מה סוכם מראש

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני נותנת דיסק מקורי
וכותבת את זה בחוזה כמו כל שאר הדברים שהם מקבלים.

שרי 1

משתמש פעיל
אצל כל שלושת אחיותי שהתחתנו לאחרונה
קיבלנו דיסק מוקטן לבחירה
ואחכ את התמונות שבחרנו בדיסק אחר תמונות איכותיות לפיתוח....ללא תשלום נוסף

הצלם היה רוני מתתיהו

sh12

משתמש מקצוען
גם בחתונות במשפחתי המורחבת,
הזוג בחרו את התמונות לאלבום.
מעבר לזה קיבלו 3 דיסקים מלאים עם כל התמונות באיכות מלאה.
[יתכן שמחקו את התמונות הגרועות ממש, אבל יש בדיסקים גם המון תמונות של נבחרו לפיתוח]

והיו כמה צלמים...

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא חושבת שהתשובות שתקבלי כאן זה מדד למשהו כיוון שאנחנו לא יודעים כמה שילמת לצלם וכמה שילמו אלה שענו לך, לכן באמת רק מה שסוכם מראש, מה מחיר החבילה ומה היא כוללת זה המדד, לכן כשמזמינים משווים מראש בין חבילות שונות מה המחיר שלהן ומה הן כוללות.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י השקעה;1224313:
אני לא חושבת שהתשובות שתקבלי כאן זה מדד למשהו כיוון שאנחנו לא יודעים כמה שילמת לצלם וכמה שילמו אלה שענו לך, לכן באמת רק מה שסוכם מראש, מה מחיר החבילה ומה היא כוללת זה המדד, לכן כשמזמינים משווים מראש בין חבילות שונות מה המחיר שלהן ומה הן כוללות.

מסכים מאוד

אני לכשעצמי נותן ללקוח את כל התמונות באיכות מלאה, אין לי עניין לשמור אופציה לעשות כמה שקלים בעתיד במחיר אי שביעות רצון ללקוח בהווה
אבל בהחלט יתכן שמדובר בצלם שמתמחר כ"כ נמוך שהוא חייב לנצל כל פינה מזדמנת להשלים את ההכנסה

ומכאן קריאה לכל הלקוחות - כשאתם מבררים על צלמים לאירוע, צאו רגע מהפינה של 'כמה עולה חבילה בסיסית' אלא נסו לברר עם עצמכם מה אתם רוצים לקבל בתמורה ואז בחנו מה המחיר למה שאתם רוצים.
כשאתה מחפש את המחיר הזול ביותר - תגלה בהמשך שזה לא כולל הרבה דברים שאצל צלם אחר במחיר יקר יותר הם חלק אינטגרלי מהשירות.

הגלים

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש עדיין כאלה בעולם??

התנהלות קטנונית ובזויה בעיני.

שירי12

משתמש סופר מקצוען
תודה לכולם על התשובות, אנסה איכשהו להוריד את המחיר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה