שאלה לנשים בלבד

מצב
הנושא נעול.

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
אני לא חושבת כמוכם...
להורים, תספרו מתי שאתם מרגישים....

אבל לגבי כל השאר נוהגים לומר:
"כשהשמש זורחת כולם רואים"

yaffab

משתמש מקצוען
מרגש,
שיהיה לך בשעה טובה ובקלות ממש.
ילד בריא ושלם לעבודת ה' וליראתו.

yaffab

משתמש מקצוען
נכתב ע"י userit;2219845:
הרבה נשים לא סובלות מבחילות, או לא סובלות במידה בלתי נסבלת.
במקרה- חני סיפרה בעבר שהיא יולדת רק בניתוחים. כל אחד והתיק שלו.
ו... נכון. יש שסובלות הריונות גיהנום ולידות קשות להחריד , בעוד אחרות עוברות דרך ההריון, ויולדות כתרנגולת. זה פשוט קיים ולא ברור למה 'חוסר השוויון' הזה מעורר תמיהה יותר משכל התרחשות בעולם מעוררת. וכי בתחומים אחרים המסלול שלנו זהה לשל אי מי?
איכשהו, שמתי לב שלנשים 'קשה לסבול את העובדה הזו. או כמי שמישהי שאלה אותי- איך יתכן שלשכנה שלה יש הריונות כל כך קלים, לידות מהירות וקלות וילדים נהדרים.
משום מה נתפס לאנשים שבתחום הזה יש משוואה אחידה.

מפרגנת מכל הלב, רק לא מאמינה שיש חיות כאלו...

שולחנית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא לספר לאף אחד!! רק אחרי חודשיים וחצי קצת לפני שיראו (שלא יפגעו וכו'...) להורים בוודאי שכן שהם כ"כ מתפללים ומחכים איתכם ולהדגיש שזה סוד כמוס. ובשום אופן שלא יצא כי תוך רגע כל העולם יודע ומדבר ועין הרע וכו'.... והברכה שורה בדבר הסמוי מן העין

מרגלית2020

משתמש רשום
בכ"א - כשאת מספרת שימי לב לא לעשות אפליות; אחותי סיפרה לי רק אחרי ששתי אחיותי כבר ידעו וזה היה די מעליב. כמובן שלא תמיד אפשר להימנע מכך אבל אם אפשר אז מומלץ...

פרוגית20

משתמש רשום
אני כל כך מבולבלת ולא יודעת מה לעשות...
אני יסביר לכן ממה אני חוששת,
מצד אחד אני יודעת שכולם כ"כ דואגים ואני רוצה כבר לשמח את ההורים ואת כולם, כי באמת מגיע להם.
מצד שני, אני יודעת שיש מצב גדול מאוד שזה יעבור הלאה מבלי משים, ומזה אני חוששת, כי זה לא הריון רגיל, כאמור, וממש לא בא לי שכולם ידעו על ההתחלה...
מצד שלישי אני חוששת שההורים יפגעו אם אספר להם מאוחר...
אולי אתן לא מבינות אותי כ"כ, אבל מי שציפתה הרבה שנים יודעת אולי על מה אני מדברת...

שולחנית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני אומרת לך עוד פעם. לא לסמוך אפילו על הגיסות הכי קרובות לך כי הן רק יגידול לאמא שלהן ששואלת אותן מידי פעם מה קורה איתך, והאמא רק תגיד ל...... וכו'''''''''''''
מנסיוני המר.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ועכשיו נזכרתי שהרב גלאי שליט"א אמר לנו שראוי לספר להורים (ואני חושבת שגם אמר למשפחה) כי הם דואגים לנו ומחכים לדעת שהכל בסדר.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רק את מכירה את ההורים שלכם-
אם את יודעת שהם יתקשו לשמור על סוד, הייתי מחכה עוד. באמת צריך לחשוש מעין הרע. לא מדובר בדברים פשוטים. ובכל מקרה, כדאי לחכות לראות דופק.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י פרוגית20;2219979:
מצד אחד אני יודעת שכולם כ"כ דואגים ואני רוצה כבר לשמח את ההורים ואת כולם, כי באמת מגיע להם.
מצד שני, אני יודעת שיש מצב גדול מאוד שזה יעבור הלאה מבלי משים, ומזה אני חוששת, כי זה לא הריון רגיל, כאמור, וממש לא בא לי שכולם ידעו על ההתחלה...
אולי אתן לא מבינות אותי כ"כ, אבל מי שציפתה הרבה שנים יודעת אולי על מה אני מדברת...
מאחלת לך מכל הלב לחזור הביתה בידיים מלאות מלאות.נראה לי שכדאי לספר להורים בלבד.כל השאר שיחכו לפחות עד חודש חמישי .ואז או שידעו לבד או שאת תודיעי..
שיהיה רק בבריאות הכי חשוב
ממש מרגש!!!

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י פרוגית20;2219979:

אני לא בעד להגיד מיד אפילו שמאד דואגים ההורים - אבל זה שעוברת הבשורה מטריד יותר
אם את יכולה לחכות עד שבוע 10+ נסי לחכות עם זה ואם לא יבינו למה עד עכשיו לא אמרת,
אפשר לומר שרצית לעבור זמן ראשוני ולראות שזה מתקדם ב"ה טוב ואז לספר

זה מה שאני עשיתי - גם בהריון ראשון אחרי צפייה וגם הלאה בעזה

סבתא של נעה

משתמש סופר מקצוען
שמעתי סיפור על זוג שנפקדו אחרי הרבה שנים
והלכו לשאול את ר' חיים מתי לספר להורים
הוא הורה להם לרדת מייד לטלפון הציבורי הסמוך ולהתקשר (סיפור ישן...)
ולא לתת להם להמתין אפילו את הדקות הנוספות שמפרידות בין ביתו של ר' חיים לבית ההורים

ישמע חכם ויוסף לקח

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם ההורים היו שותפים לכל התהליך עד שזה קרה, מן הסתם גם הם יבינו את הרגישות בעניין.
אבל, רק אתם מכירים את ההורים ויודעים אם הם יודעים לשמור סוד או לא, ובהתאם לזה עליכם לפעול.

אגב, למה לא לשאול רב או מישהו שאתם מתייעצים איתו לגבי העניין הזה? אני יודעת מכאלו שאמרו להם לא לספר בגלל הרגישות של העניין, ויש כאלו שהפוך.
בכל מקרה, שיהיה בשעה טובה, הריון קל ושתצאו בידיים מלאות!

אמת אחת

משתמש פעיל
קודם כל שיהיה בשעה טובה.
לדעתי חשוב וצריך לספר להורים וזכות כיבוד ההורים תעמוד לכם שהכל יעבור בשלום בעז"ה.
אין לנו מושג כמה הדאגה והצער שיש להורים עם כל יום שהבשורה הטובה מתעכבת (מנסיון...).
למה למנוע מהם את הטוב?
כמובן שלכל השאר אין שום חובה לספר עד שיראו - ואין ספק שיבינו את זה מצוין.

בשורות טובות!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה