עזרה שאלה למבינים בדרגה בתמת

????????????????????

משתמש חדש
שאלה קצת מורכבת. אשמח למענה מהמבינים המוכשר !!! וכל מי שיודע.
יצאתי לחופשת לידה ב13/01 עד ה28/04. אני מבינה שה3 חודשים שאני צריכה להצהיר עליהם זה 05-07.
אני עצמאית כבר שנתיים, ולעיתים גם שכירה. בשלושת החודשים הנ"ל (05-07) הייתי עצמאית, ובנוסף בחודש ה05 היה לי תלוש ממעסיק אחד, ובחודש ה07 היה לי תלוש ממעסיק אחר, כך שאין לי 3 תלושים רצופים כשכירה בחודשים הנ"ל.
אשמח אם מישהוא יודע לכוון אותי על מה לדווח.
האם על שלושת החודשים הנ"ל רק כעצמאית (הכי טוב בשבילי), או שאני צריכה להוסיף גם את שתי התלושים כשכירה, או לדווח על חודשים של החל"ד.
אשמח למענה מכל מי שיודע.
תודה.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
שאלה קצת מורכבת. אשמח למענה מהמבינים המוכשר !!! וכל מי שיודע.
יצאתי לחופשת לידה ב13/01 עד ה28/04. אני מבינה שה3 חודשים שאני צריכה להצהיר עליהם זה 05-07.
אני עצמאית כבר שנתיים, ולעיתים גם שכירה. בשלושת החודשים הנ"ל (05-07) הייתי עצמאית, ובנוסף בחודש ה05 היה לי תלוש ממעסיק אחד, ובחודש ה07 היה לי תלוש ממעסיק אחר, כך שאין לי 3 תלושים רצופים כשכירה בחודשים הנ"ל.
אשמח אם מישהוא יודע לכוון אותי על מה לדווח.
האם על שלושת החודשים הנ"ל רק כעצמאית (הכי טוב בשבילי), או שאני צריכה להוסיף גם את שתי התלושים כשכירה, או לדווח על חודשים של החל"ד.
אשמח למענה מכל מי שיודע.
תודה.
הסתדרת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה