Mac שאלה לגבי סידור תקיות

• פותח הנושא JOW
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כשעבדתי עם הPC הייתי מסדר את התקיות בצורה כזאת שהיה לי תמונה וכך הייתי מזהה את התקייה בקלי קלות. איך עושים זאת במק?

סטודיו בר אוריאן

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה נשמע פנחס תתחדש על המק.. אתה מרוצה ממנו?
לשנות אייקון זה מאוד פשוט..
1. תעתיק את התמונה שאתה רוצה בתור התמונה לתיקייה (קליק ימני copy, או cmd+c)
2. גש לתיקיה שאתה רוצה לשנות לה את האייקון ותלחץ קליק ימני get info (או שתסמן אותה ותלחץ cmd+i)
3. בחלון שיפתח יהיה ציור של תיקה בפינה השמאלית למעלה, תלחץ עליו עם העכבר ותחלץ מיד cmd+v.
זהו. האייקון השתנה..
בהצלחה!

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סטודיו בר אוריאן;616959:
מה נשמע פנחס תתחדש על המק.. אתה מרוצה ממנו?
לשנות אייקון זה מאוד פשוט..
1. תעתיק את התמונה שאתה רוצה בתור התמונה לתיקייה (קליק ימני copy, או cmd+c)
2. גש לתיקיה שאתה רוצה לשנות לה את האייקון ותלחץ קליק ימני get info (או שתסמן אותה ותלחץ cmd+i)
3. בחלון שיפתח יהיה ציור של תיקה בפינה השמאלית למעלה, תלחץ עליו עם העכבר ותחלץ מיד cmd+v.
זהו. האייקון השתנה..
בהצלחה!

היי בר אוריין. תודה, אני מתרגל אט אט ב"ה. אני עשיתי כל מה שכתבת. אומנם זה השתנה אבל זה מציג לי אייקון של jpeg בלי preview.

סטודיו בר אוריאן

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י JOW;617022:
היי בר אוריין. תודה, אני מתרגל אט אט ב"ה. אני עשיתי כל מה שכתבת. אומנם זה השתנה אבל זה מציג לי אייקון של jpeg בלי preview.
מה הכוונה בלי preview? לא הבנתי..

JOW

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סטודיו בר אוריאן;617235:
מה הכוונה בלי preview? לא הבנתי..

זה לא מראה לי את התצוגה של אותה תמונה אלא את האייקון של הג'ייפג. אני ברור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה