שאלה לגבי לימודי תלת מימד

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
א. אילו כישורים נדרשים בשביל להצליח בתחום?
ב. האם שווה ללמוד את המקצוע הזה? יש עבודה?

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
א. רצון ואהבה לתחום (כי צריך להשקיע לא מעט)
ב. כשאתה אוהב משהו ומשקיע...

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
כתבו על זה בהרחבה בעבר אז תוכלי לקרוא לכשיתפנה הזמן.
בגדול יש עבודה אבל תצטרכי להיות טובה במה שאת עושה.
התחום די תובעני מבחינת תרגול ולמידה, חוש / ידע טכני יעזרו בהחלט,
לא חובה בכלל ידע בציור אם כי הוא בהחלט יכול לעזור.

אני יחזור על מה שאני אומר תמיד כששואלים אותי על תלת ממד
אם אין לך זמן לתרגול והרבה תנסי תחום אחר, כדי להשיג עבודות בתחום תצטרכי להיות טובה במה שאת עושה, לא מדור פה סופר דופר מקצועית, פשוט התחום הזה קצת דרשני.

אני חושב שאת יכולה לעבור כל חבר פורום פה בתלת ממד ולשמוע כמה הוא חפר את הרשת ותרגל בשביל להיות איפה שהוא היום.

אחרי כל הבילבול השכלי
המלצתי היא כזאת, ללמוד לבד את התוכנה שזה אומר ללמוד לבד מידול וטקסטור, אחרי זה ללכת לקורס אצלי מישהי שתלמד אותך רינדור תאורה וכו' שאלו דברים שיותר קשורים לפיסיקה וצילום.

בצורה הזאת את לא מבזבזת כסף וזמן אם תראי שזה לא מתאים לך.

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
תודה רבה דיברתם ברור לעניין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה