שאלה דחופה!!

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני רוצה לרווח יותר בין מילה למילה
איך אני יכולה לעשות את זה בצורה שזה יכיל את זה גם בסטייל?
ניסיתי לעשות זאת למעלה בסרגל הכלים (מצ"ב)
אבל כשלחצתי בסטייל על הפלוס רדיפיין סטייל זה לא נתן לי לעדכן
איך בכל אופן ניתן להכיל על הסטייל את הריווח בין מילים?
1610400307868.png

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כמדומני שיש אופציה עדיפה מזו שבתמונה בשביל ריווח מילים אוטומטי, והיא justification בתפריט סטייל פסקה. מה שבתמונה זה אפשרויות character.

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
להגדיר שם לכל הפחות! 160 130 90
כך לטעמי והיו על זה דיונים בפורום בעבר

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
תודה רבה!
עזרתם לי מאוד
הייתי שמחה לדעת מה זה אומר 3 הערכים?
1610401952343.png

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כמשמעו - השמאלי מינימום רווח בין מילים, באמצע זה המומלץ, והימני מקסימום רווח בין המילים.
ההגיון אומר שהימני והשמאלי מופעלים רק במצב של יישור לצדדים, שאז התוכנה מנסה להשוות את הרווחים שלא יהיו שונים מדי אחד מהשני.

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
תודה רבה!!!!
הבנתי אז בדר"כ בהרצה של התוכן הרווח בין המילים זה לפי מה שהגדרתי במומלץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה