שאלה דחופה באקסס

chchch

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי טבלה של פרטי תלמידים, יצרתי שאילתה הבוחרת קבוצה מסוימת עפי"י קריטריון, ואני צריכה ליצור לקבוצה זו מעקב כל חודש של תרומה לכל תלמיד. ובסוף סיכום לכל רשומה.
עזרו לי, אני לא מצליחה, מה עושים???

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
נראה לי שהיה הכי טוב בדוחות.

אולי תעלו או תשלחו דוגמא במייל, נבין טוב יותר.

chchch

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
השאלה שלי איך יוצרים שאילתה עם עמודות "שם" ו"משפחה" המיובאות מטבלה "תלמידים" המלאה בנתונים, ועמודות נוספות ריקות שמכניסים בהם נתונים כל חודש.
או ששמות עמודות יהיו שמות התלמידים המיובאות מטבלה "תלמידים" וכל חודש זו רשומה חדשה.
אולי זה קשור לשאילתת הצלבות, אבל נסיתי ולא הלך לי.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
את יכולה ליצור את העמודות הריקות בטבלה הראשית, ובשאילתה להעלות אותן גם.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לטבלת התלמידים אתה חייב ליצור מפתח ראשי לדוג id_name
אח"כ אתה יוצר טבלה נפרדת לתרונות עם שדות בשם: id_name שלוקח את הנתון מטבלת התלמיד
ועוד שדות כמו: תאריך התרומה, סכום, חודש וכו'
בטבלה זו אתה מכניס את התרומות ואז יוצר דוח מבוסס על שאילתה
שלוקח את הנתונים מטבלת התרומות ואת שמות התלמידים מטבלת התלמידים
ויוצר סיכום עפ"י קוד התלמיד

chchch

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שקדיה;409770:
לטבלת התלמידים אתה חייב ליצור מפתח ראשי לדוג id_name
אח"כ אתה יוצר טבלה נפרדת לתרונות עם שדות בשם: id_name שלוקח את הנתון מטבלת התלמיד
ועוד שדות כמו: תאריך התרומה, סכום, חודש וכו'
בטבלה זו אתה מכניס את התרומות ואז יוצר דוח מבוסס על שאילתה
שלוקח את הנתונים מטבלת התרומות ואת שמות התלמידים מטבלת התלמידים
ויוצר סיכום עפ"י קוד התלמיד
איך יוצרים טבלה שלוקחת את הנתון מטבלת "תלמידים"??

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
את חייבת להשתמש בשאילתות במקרה כזה אני חושב שהכי טוב יהיה שאילתת הוספה
צרי טבלת חודשים ותמלאי שורות של כמה חודשים מראש (יכול להיות שיש דרך לעשות את זה בלי טבלת חודשים אבל זה מה שאני הייתי עושה)
צרי שאילתת הוספה > תבחרי להוסיף לטבלה חדשה > תציגי את הטבלאות תלמידים וחודשים
בחרי שהשאילתה תוסיף את שדה קוד תלמיד או ID_NAME ושדה חודש מה שיווצר לך בטבלה החדשה שהשאילתה תיצור לכל תלמיד תיווצר שורה לכל חודש וחודש עכשיו מה שאת צריכה לעשות זה דרך שאילתת בחירה להציג את הטבלאות תלמידים ואת הטבלא החדשה שהשאילתא יצרה ולמתוח קשר גומלין (אפשר אפי' מקומי) בין IDֹNAME בטבלת תלמידים לIDNAME בטבלא החדשה ואז לבחור בפונקציית סכומים ולסכם את הסכום
אם לא הבנת אוכל להסביר לך בפרטי שלב אחרי שלב

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
את חייבת להשתמש בשאילתות במקרה כזה אני חושב שהכי טוב יהיה שאילתת הוספה
צרי טבלת חודשים ותמלאי שורות של כמה חודשים מראש (יכול להיות שיש דרך לעשות את זה בלי טבלת חודשים אבל זה מה שאני הייתי עושה)
צרי שאילתת הוספה > תבחרי להוסיף לטבלה חדשה > תציגי את הטבלאות תלמידים וחודשים
בחרי שהשאילתה תוסיף את שדה קוד תלמיד או ID_NAME ושדה חודש מה שיווצר לך בטבלה החדשה שהשאילתה תיצור לכל תלמיד תיווצר שורה לכל חודש וחודש עכשיו מה שאת צריכה לעשות זה דרך שאילתת בחירה להציג את הטבלאות תלמידים ואת הטבלא החדשה שהשאילתא יצרה ולמתוח קשר גומלין (אפשר אפי' מקומי) בין IDֹNAME בטבלת תלמידים לIDNAME בטבלא החדשה ואז לבחור בפונקציית סכומים ולסכם את הסכום
אם לא הבנת אוכל להסביר לך בפרטי שלב אחרי שלב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה