דרוש מידע שאלה דבילית על אייפון

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אייפון שלא הכניסו לו סים - הוא יכול לא להיות מחובר לאינטרנט? או שהסים זה רק לשיחות טלפון?

שבי❤️

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
רק בשביל להיות בטוח שהבנתי נכון
אייפון זה שם כולל לכל הסמארטפונים?!
ממש לא, אנשים נוטים להתבלבל
סמארטפון זה כלל הטלפונים החכמים, כל החברות
אייפון - של חברת אפל.
זה מערכות הפעלה שונות

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
ממש לא, אנשים נוטים להתבלבל
סמארטפון זה כלל הטלפונים החכמים, כל החברות
אייפון - של חברת אפל.
זה מערכות הפעלה שונות
אהמ
ידעתי את זה
דיברתי בנוגע לשאלה בראש האשכול:
אייפון שלא הכניסו לו סים - הוא יכול לא להיות מחובר לאינטרנט? או שהסים זה רק לשיחות טלפון?

זוצית+1

משתמש מקצוען
אם אתם צריכים רק קליטת אינטרנט בשביל מה לקנות אייפון שזה ממש יקר או סמארטפון,
יש לכם אפשרות לקנות טבלט עם קליטת אינטרנט

זוצית+1

משתמש מקצוען
סליחה אני מרגישה בורה, אבל על טאבלט אפשר להוריד אפלקציה?
כן על טאבלט אפשר להוריד אפליקציות,
ואם את רוצה קליטה אינטרנטית ולא להסתמך על wifi את יכולה לקנות טבלט עם סים.
אולי תפרטי לאיזה צורך את צריכה את הטבלט?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
סמארטפון בשביל אינטרנט הוא צריך מקום עם נקודת גישה של wifi (שקל מאוד להשיג בכל מרכז מסחרי) או סים עם אינטרנט.
הסמארטפונים והטאבלטים ברובם עובדים עם מערכת הפעלה אנדרואיד (במקום וינדוס) ובמערכת הפעלה מסוג זה - הכל זה אפליקציות (ואם יש אפליקציה של דפדפן אז ניתן לגלוש חופשי)

סוגי החסימות ואיכותם נמדדת גם בחסימת הסים או המכשיר מגישה לאתרים מסויימים, וגם ע''י הגבלת כמות וסוג האפליקציות שניתן להתקין וכן הגבלות בתכונות השימוש בהם.

נ.ב. כמו שכתבו כבר ''אייפון'' הוא שם מסחרי כמו ''מטרנה'' שהכוונה למוצר מסוים בד''כ, ''סמארטפון'' הוא שם כללי כמו ''תחליף חלב''

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן על טאבלט אפשר להוריד אפליקציות,
ואם את רוצה קליטה אינטרנטית ולא להסתמך על wifi את יכולה לקנות טבלט עם סים.
אולי תפרטי לאיזה צורך את צריכה את הטבלט?
אני כולה רוצה לסלוק אשראי ליום אחד, התחברתי לחברת סליקה ואמרו לי שאפשר להוריד אפליקציה לסמארטפון ולסלוק ישר דרכו
אז רציתי לדעת אם אני יכולה להשתמש בכל סמארטפון ישן או שאני אצטרך גם סים

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני כולה רוצה לסלוק אשראי ליום אחד, התחברתי לחברת סליקה ואמרו לי שאפשר להוריד אפליקציה לסמארטפון ולסלוק ישר דרכו
אז רציתי לדעת אם אני יכולה להשתמש בכל סמארטפון ישן או שאני אצטרך גם סים
ברור שחייבים סים (או WIFI) אחרת הסליקה לא תעבוד
ואגב לא בטוח שבסמארטפון ישן (מאוד) האפליקציה תעבוד

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
אם יש לך ראוטר במקום (או כל מקור אחר של אינטרנט שיאפשר לך להתחבר אליו עם סיסמא) את יכולה לסמוך על ה wifi, אם לא תצטרכי סים

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בגדול לא צריך סים אלא מספיק קליטת וויפי

אבל- המון פעמים, כשרוצים להוריד ולהתקין אפליקציות, בעיקר כאלה שדורשות אבטחה ובדיקת אימות, תצטרכי לקבל סמס עם קודים להתקין/מידי פעם (ולא תמיד אפשר בהודעה קולית)- אז קחו בחשבון את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה