Elementor שאלה בתבנית עמוד בבונה התבנית של אלמנטור

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
האתר כבר פעיל שנה ב"ה אבל עכשיו אני עושה בו קצת שינויים אשמח לעזרתכם

את ארכיון הפוסטים עיצבתי באלמנטור - בונה התבנית

בכל העמודים באתר - הסרגל צד הוא בהגדרת עמוד ברירת מחדל
אבל בכל מה שאני בונה בטמפלטים כמו ארכיון ופוסט אני לא מצליח להגדיר אוטומטית את הסרגל צד של האתר אלא אני צריך להוסיף אזור לוידגט

הבעיה העיקרית היא שאין אחידות בין הסרגל צד של התבנית עצמה לסרגל צד שבארכיון שימו לב למיון וחיפוש

עמוד עם סרגל צד ידני

עמוד עם סרגל צד של התבנית

בעיקר מה שאני מנסה להבין האם יש דרך בבילדר תבנית פריסה של וידגטים או שהכל זה חייב להיות ע"י הוספת אזור?

נערך לאחרונה ב:

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
למה שלא תשמור את סרגל הצד כתבנית ותשתמש לסיידבר עם קוד קצר.
אם תצטרך פירוט נוסף פנה אלי.
בברכה

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
למה שלא תשמור את סרגל הצד כתבנית ותשתמש לסיידבר עם קוד קצר.
אם תצטרך פירוט נוסף פנה אלי.
בברכה
אני משתמש עם סיידבר שבו הכנסתי וידגט סרגל צד אבל הוא מציג אותו שונה מאשר בעמודי האתר

אייך אפשר להכניס עם קוד?

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לכל תבנית ששומרים באלמנטור פרו יש שורטקוד.
אפשר להעתיק אותו ממשק הניהול > טמפלטים > טמפלטים שמורים

שמעון יוסף

עימוד ועיצוב ספרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
לכל תבנית ששומרים באלמנטור פרו יש שורטקוד.
אפשר להעתיק אותו ממשק הניהול > טמפלטים > טמפלטים שמורים

בסרגל צד של העמודים זה גם נמצא כשורטקוד, הבעיה שבטמלפט לסרגל סינון יש עיצוב מסויים ובסרגל צד של התבנית עיצוב שונה קצת.

השאלה האם יש אפשרות להגדיר בטמפלט שהוא בילדר תבנית פריסת עמוד עם סרגל צד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה