שאלה בנוגע לאל פסק

אמיר88

משתמש חדש
אחרי משבר במערכת המחשוב של המשרד, אני מחפש עכשיו אל פסק שיגן על כל המחשבים מתקלה עתידית. יש לנו ארבעה מחשבים והבנתי שצריך אל פסק לכל מחשב, זה נכון או שיש אפשרות לחבר את כולם לאל פסק אחד? ומה צריך להיות גודל המצבר האופטימלי של האל פסק? ראיתי באתר הזה למשל https://www.ivory.co.il/ups.html שיש גדלים שונים ואני לא יודע מה אמור להספיק לנו. זה משנה אם המחשבים נשארים דלוקים בלילה? זה דורש מצבר גדול יותר? והאם כל המוצרים שם הם בשיטת און-ליין? כי הבנתי שהאוף-ליין לא מומלץ.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
עדיף אל פסק לכל מחשב ומסך בנפרד.
האל פסק מתאים למחשב שנמצא באמצע העבודה, או להפסקת חשמל זמנית. היות שהאל פסק מחזיק מעמד ל-10-15 דקות.
אפשר לחבר שני מחשבים לאל פסק אחד וזה מוריד את הזמן שהאל פסק מחזיק אותם אחרי הפסקת החשמל.
יש תוכנה שמכבה את המחשב אוטומטית כשהאל פסק בפעולה יותר מX זמן.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האם יש חברה או דגם ספציפי מומלץ?
יש לי מחשב עם ספק כח של 600 וואט ומסך 24.

בתודה מראש

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אם אתם קונים לכל מחשב אל סק בנפרד אפשר איכשהו להסתפק עם 600 עדיף 650AV

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה