שאלה בהצעת מחיר

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מעוניין לשמוע כמה לוקחים לעריכת וידאו ולפי מה?
תודה

נעמה458

משתמש רשום
120 ש"ח לדקה.
זהו המחיר בשוק..

אם אתה עורך מתחיל-תוריד 50% (כלומר,בסביבות 60 ש"ח לדקה)

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה כ"כ תלוי.
מה הסרט, סגנון העריכה, ותק וניסיון שלך.
המחיר הוא ממש לא כוללני.
יכול להיות סרט של שעה עם מעט מאד עבודת עריכה, לעומת סרט של 10 ד' שעובדים עליו 20 שעות.

artist

משתמש רשום
ולפעמים סרט של חמש דקות וחמש מאות שעות עבודה
אבל אני שמעתי שיש כאלו שעובדים לפי דקות דהיינו על סרט תדמית למשל 15 דקות 1000$

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אני הייתי עובדת בהתחלה לפי דקות.
אבל זה מאד תלוי,
על סרט תדמית שעל כל דקה יושבים כמה שעות זה הגיוני.
אבל בסרט חתונה? רק על הקליפ שהינו העבודה העיקרית שייך לקחת לפי דקות.
המשך הסרט בד"כ רץ כמעט בלי עבודה. לא שייך לקחת על זה לפי דקות.

artist

משתמש רשום
כן אבל על השעות של הרינדוד וכו'
את כן לוקחת כסף

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גם בסרטי תדמית כ"כ תלוי כמה עריכה יש וכמה מקצועי הוא העורך
סתם כך תמחור לענ"ד זה מקצוע בפני עצמו

med+

משתמש רשום
באמת מעניין אותי, זה המחירים גם מלקוחות פרטיים (כמו לדוגמא סרט לחתונת הכסף/הזהב וכו') שבד"כ לא מודעים לעלות הגבוהה של המוצר שהם מקבלים, משגעים את השכל ובסוף לא מבינים על מה יש לשלם כל כך הרבה? או שמאנשים פרטיים פשוט לא מקבלים עבודות?
(בדרך כלל אנשים פרטיים שפונים אליי בשביל מצגות משפחתיות וכו', אני מפנה לתלמידים שלי, שמוכנים לקחת עבודות קשות בתשלום זעום ולעשות סטז' בתוכנות, כי זה ידוע שזה לא משתלם, אבל אולי זה לא כך?!)

פערי

משתמש חדש
אני לוקחת לפי שעות עבודה זה הכי משתלם - 45 ש"ח לשעה כולל שעות ריינדור ואם ללקוח יש שאלות כמו מדוע זה כ"כ יקר אני מציא לו לבוא לראות כיצד וכמה אני עובדת ואז הם בכיף משלמים!
מנסיון!!!!!!!!!!!!!
בהצלחה לכולם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה