שאלה באנגולר

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש לי טבלה באנגולר מטריאל שיש בה אפשרות לעריכת פרטים , כשמעדכנים את השדה בטבלה זה מוצג אוטמטי בטבלה ,
יש פריט אחד שמוזן בתוך INPPUT , ואחרי שמכניסים לו את הערך צריך להיות מוצג באחד השדות בטבלה ,
אני רואה שזה נמצא בתוך המערך שמכיל את נתוני הטבלה אבל לא מעדכן את הטבלה שמוצגת למשתמש ...

אחרי שהזנתי לתוך המערך השתמשתי בשורה הזו :
קוד:
this.dataSource = new MatTableDataSource(this.arrData);

איזה עוד פקודה צריך לשים בשביל שירפרש את הטבלה ויציג את הנתונים כולל השדה המעודכן ?

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
תן קישור לטבלה
צריך לראות את כל המבנה בקוד ובתבנית

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד
אני עשיתי כך:
JavaScript:
this.dataSource.data = this.arrData;
וזה עובד יופי.

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
שאלה נוספת -

אני שולחת נתונים מאנגולר לסרבר - אני רואה שהוא שולף נתונים מהסרבר , אבל כשהוא מגיע לאנגולר הוא ריק ,כשאני שולחת את אותו נתון בפעם השניה הוא כן מחזיר לי נתון,

לצורך הדוג' אם אני שולחת לו פריט שיחזיר לי עליו מחיר , אז בפעם הראשונה הוא לא מחזיר לי ריק,
כשאני בוחרת את הפריט הזה שוב הוא מחזיר לי מספר ,
כאשר אני בוחרת בפריט אחר - הוא מחזיר לי בפעם הראשונה את המחיר של הפריט הראשון ששלחתי ,
ובפעם השניה את המחיר של הפריט השני שבחרתי ,
ז"א בכל פעם מחזיר לי את מה ששלחתי בפעם הקודמת ובפעם הראשונה מחזיר ריק,

מה יכולה להיות הבעיה ?

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
צריך להביא דוגמא מהקוד של הבקשה הזאת.

זה הפונקציה שפונה לסרויס :
קוד:
 WhsList(item: string) {
   this.itemService.GetWhs(item).subscribe( Data => {debugger
    this.whsList =  Data;
   });
   return this.whsList;
}

זה הקוד שפונה לסרבר :
קוד:
 GetWhs(item:string): Observable<whs[]> {
    return this.http.get<whs[]>(this.urlWhs + item);
  }

הסרבר מחזיר ובאנגולר זה לא מתעדכן , רק בפעם הבאה שהפונק' נקראת זה מחזיר את הנתונים עבור הפעם הקודמת שנשלח...

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד

זה הפונקציה שפונה לסרויס :
קוד:
    this.whsList =  Data;
   });
   return this.whsList;
}
הסרבר מחזיר ובאנגולר זה לא מתעדכן , רק בפעם הבאה שהפונק' נקראת זה מחזיר את הנתונים עבור הפעם הקודמת שנשלח...
עדיין לא ברור למה יש שימוש פעמיים הנתונים גם בעדכון הרשימה, וגם בהחזרה של הפונקציה
אבל בגלל שהפונקציה היא אסינכרונית - ולכן מעדכנים את הרשימה בתוך הsubscribe, אז צריך להעביר את החזרת הרשימה לתוך הsubscribe כך:
JavaScript:
    this.whsList =  Data;
    return this.whsList;
   });
}
או אפי' כך:
JavaScript:
    this.whsList =  Data;
    return Data;
   });
}
כדאי לעדכן אם זה עזר.

ari rm

משתמש פעיל
כן בקונסול הוא מדפיס טוב
אז זה אומר שהאינטראקציה עם הנתון לא כ"כ דופקת, כלומר: הקוד שמשתמש בפונקציה
WhsList
לא משתמש בו טוב, ייתכן ג"כ בגלל האסינכרוני, לכן צריך שהפונצקיה שמבקשת את הבקשה של השרת היא תעדכן את הרשימה שאליה הממשק מתחבר.
או לעשות פרומיס.
אבל בעיקרון שמים את הרשימה ג"כ בסרויס והבקשה מהserver אמורה לעדכן את הרשימה הנ"ל, ובממשק מחברים את הנתונים לservice.

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
אז זה אומר שהאינטראקציה עם הנתון לא כ"כ דופקת, כלומר: הקוד שמשתמש בפונקציה
WhsList
לא משתמש בו טוב, ייתכן ג"כ בגלל האסינכרוני, לכן צריך שהפונצקיה שמבקשת את הבקשה של השרת היא תעדכן את הרשימה שאליה הממשק מתחבר.
או לעשות פרומיס.
אבל בעיקרון שמים את הרשימה ג"כ בסרויס והבקשה מהserver אמורה לעדכן את הרשימה הנ"ל, ובממשק מחברים את הנתונים לservice.
לא מספיק הבנתי .. צריך להציב את הערך שחוזר בתוך משתנה בסרויס ?

הקריאה שלי היא פשוטה -

openDialogWhs(row:any){
debugger;
this.WhsList(row.codeItem);
{

ari rm

משתמש פעיל
לא מספיק הבנתי .. צריך להציב את הערך שחוזר בתוך משתנה בסרויס ?
לדעתי זה הכי קל,
או אולי לקורא לו ישר משהו כזה בערך:
JavaScript:
openDialogWhs(row:any) {
    debugger;
    this.itemService.GetWhs(row.codeItem).subscribe( Data => {debugger
        // כאן להשתמש בנתון!
    return Data;
   });
{

עדיין לא ברור תכלת איך מציגים את הנתון הזה בדף | וייתכן שבשלב הזה מפספסים את בגלל שהקוד רץ הלאה (אסינכרוני),
אולי משהו כזה גם יכול לעזור - לא נכנסתי לפרטים (איזה סוג המשתנה - ואם זה יעבוד - רק דוגמא)
JavaScript:
openDialogWhs(row:any){
    debugger;
    this.whsList = this.itemService.GetWhs(row.codeItem) | async;
{

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה