ר' שלוימה

• פותח הנושא Shia
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

סימה שלי

משתמש פעיל
התמונה ממש יפה!!!
וכאשר מסתכלים על התמונה הקודמת, רואים עוד יותר את היופי ואת החיות של התמונה החדשה.

b.m

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מדהים במיוחד !!!

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יפה מאוד.
העלת פעם ציור וקטורי של הרבי מליובאוויטש, כשהיית באמצע עבודה. סיימת? מעניין אותי לראות...

שי דרומי

משתמש צעיר
מדהים מכל זווית. בעיני מה שהכי מיוחד פה זה העיניים.
סתם כך, אתה לא פוחד להעלות דבר כזה בלי סימן מים?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
מיוחד.
מי האמן?

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מאד יפה!!

evart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ציור ראלסטי מאד ,ממש יפה בפרט שילובו עם הרקע של ירושלים.
האם זה נעשה בשיטת העתקה?ופרוזקטור על הקנבס ?

אשל

משתמש חדש
באשכול הקודם בנושא זה כתבה אסתי הס שלדעתה יש יופי בחוסר הגימור של הציור שהועלה באמצע העבודה.
היא צדקה כמובן, ועכשיו זה עוד יותר בולט ומובן -
הצייר צריך לדעת לא רק איפה להתחיל את הציור, אלא גם מתי לעצור. וכאן נדמה שהצייר פשוט לא ידע.
יש גודש של פרטים מעובדים כולם עד הדגש האחרון.
חבל, זה מעייף ולא מותיר דבר לדמיון. נשאר רק להאנח בהתפעלות ולומר שזה נראה ממש כמו צילום.
בינינו, לא חבל על העבודה? אפשר לצלם ולפלטר בפוטושופ ולהאנח ולומר שזה ממש כמו ציור...

מחשבה

משתמש צעיר
יופי של עבודה!פשוט מרתק להתבונן!
מתעניינת גם לגבי העבודה; יד, ממוחשב...?

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
בראוו אך משום מה עדיין זקוק לקצת דיוק בדמות עצמו (כאוהד מושבע של קרליבך, ראיתי כבר עשרות תמונות ויש קצת לשפר בעניין)

אלף

משתמש מקצוען
הציור אכן מדהים אבל מצטרפת לדברי אשל. הדבר בולט בעיקר בגיטרה החלק העליון שלה, "מלוקק מידי". כמו כן את הבתים באופק לא היה צורך להדגיש עד כדי כך, הם טפלים לעיקר הציור וגונבים את הההצגה מ"המלך".

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תודה על כל התגובות. אני שמח שנהניתם מהציור כמוני.
נכתב ע"י מוטי הלר;355445:
בראוו אך משום מה עדיין זקוק לקצת דיוק בדמות עצמו (כאוהד מושבע של קרליבך, ראיתי כבר עשרות תמונות ויש קצת לשפר בעניין)
מעניין, גם אני הרגשתי משהו, אבל אין לי את האבחנה לשים את האצבע בדיוק מה חסר לי.
בס"ה זה נראה לי די נאמן לתצלום המקורי שהציור מבוסס עליו:
צפה בקובץ המצורף 54010
נכתב ע"י רותיק;355372:
מדהים!
באיזו תוכנה זה נעשה
זה ציור בצבעי אקריליק על בד קנבס.
נכתב ע"י אשל;355326:
באשכול הקודם בנושא זה כתבה אסתי הס שלדעתה יש יופי בחוסר הגימור של הציור שהועלה באמצע העבודה.
היא צדקה כמובן, ועכשיו זה עוד יותר בולט ומובן -
הצייר צריך לדעת לא רק איפה להתחיל את הציור, אלא גם מתי לעצור. וכאן נדמה שהצייר פשוט לא ידע.
יש גודש של פרטים מעובדים כולם עד הדגש האחרון.
חבל, זה מעייף ולא מותיר דבר לדמיון. נשאר רק להאנח בהתפעלות ולומר שזה נראה ממש כמו צילום.
בינינו, לא חבל על העבודה? אפשר לצלם ולפלטר בפוטושופ ולהאנח ולומר שזה ממש כמו ציור...
אני שומע את מה שאת אומרת. אבל אני לא חושב שיש בזה אמת אחת ברורה. זה תלוי בסגנון של האמן ובכללי הז'אנר.
אי אפשר לקבוע שסגנון מסויים עדיף על האחר, אבל אפשר להגיד שסגנון ספציפי אינו לטעמך האישי.
במקרה, גם אני מעדיף ציורים יותר אימפרסיוניסטיים ופחות מתחבר לסגנון הסופר-ריאליסטי הזה.
בכל אופן, לצערנו אי אפשר לצערנו לצלם יותר את ר' שלמה קרליבך ז"ל, ועל אחת כמה וכמה שאי אפשר בשום אופן להושיב אותו תחת סוכת גפנים במיקום הספציפי הזה שצופה לימין משה בירושלים ולחכות להיווצרות תצורת עננים מעניינת כזו.

קבצים מצורפים

• shlomo_carlebach_picture_smiling.jpg
    KB 222.1 · צפיות: 21

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אשל;355326:

זה עדיין רחוק מלהיראות כצילום או כפילטור פוטושופ
כרחוק טחנת הרוח שבציור, מאמסטרדם.

מדהים, פשוט מדהים (לדעתי האישית כמובן), ודווקא בגלל הירידה לפרטים של הנוף.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
שעיה, אתה ציירת?
ברוך כשרונות אתה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה