ב.ד.ה. ר' מיכאל שניצלר ז"ל

מצב
הנושא נעול.

משה שולמן

משתמש מקצוען
מתי הלויה?
(בשעון ישראל).
הלווית הזמר מיכאל שניצלר ז״ל תצא הבוקר ב-10 במונסי שבארה״ב לביה״ח הר שלום. שלושת אחיו של שניצלר: שלום, יצחק אייזיק ויהודה נפטרו בשנים האחרונות פתאומי מדום לב. כולם נפטרו באזור גיל ה-60.

שלום זכר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ר' יונתן שוורץ - קל מלא רחמים
ר' פנחס מרדכי (פינקי) וועבער מספיד

שלום זכר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ר' יונתן שוורץ מספיד
נצפה ר' בערי וועבער וVGXEI ר' יוסי גשטטנר
צילום מסך 2023-04-16 182948.png

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
רק לי מפריע קצת...אה...איך נאמר?
ההתיחסות.
לזמר.
לא יודעת עליו ,לא הכרתי, יכול להיות שהיה אדם מיוחד, אבל ההספדים והמספידים!-ליפא- קצת צורם לי...
מרגיש שאולי לא הכרת את לחניו המריטים.
זה לא היה שירים של סתם,
זה ספרי מוסר, זה מנהגים, ענייני חסידות, והמוןןן סיפורי צדיקים במנגינות מרגשות ועם המון מסר לחיים

ייחודי

משתמש רשום
רואים בהלוויה את האדמו"ר מניקלשבורג, וכן הרב יואלי לייבוביץ' בן האדמו"ר כתב בהודעת האבל שהם בני דודים. מישהו יודע כיצד?
עריכה - כעת התברר לי שאם האדמו"ר היא בתו של הרה"ק ר' שרגא שמואל שניצלר. שהוא סבו גם של ר' מיכאל.

מוסיפה והולכת

משתמש פעיל
%D7%96%D7%99%D7%A0%D7%92%D7%A2%D7%A8_%D7%9E%D7%99%D7%9B%D7%90%D7%9C_%D7%A9%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%9C%D7%A2%D7%A8.jpg

קרדיט

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה