התייעצות רשלנות רפואית - עשיתם את זה?

israel0548455

משתמש רשום
שלום רב,
מעניין אותי לשאול לגבי מי שעובר רשלנות רפואית ותובע את המוסד נגיד בית חולים לצורך העניין, אם במקרה במהלך השנים הוא נצרך לבית חולים הזה? בטח היחס שם מה זה שונה לגביו... אני מדבר בעיקר על הזמן של התביעה שהיא להבנתי כ 3 שנים לפחות, איך אפשר להיכנס לשם בלי להרגיש 'פאדיחות' של החיים? בנוסף מישהו שתובע מספר בתי חולים נגיד עקב חוסר זיהוי של מחלה בזמן שגרמה לנזק קשה נגיד, הוא ממש מנוע להיכנס לשם, לא? אני קצת מתחיל את התהליך וזה ממש מלחיץ אותי...

חילזון קטן

משתמש פעיל
שלום רב,
מעניין אותי לשאול לגבי מי שעובר רשלנות רפואית ותובע את המוסד נגיד בית חולים לצורך העניין, אם במקרה במהלך השנים הוא נצרך לבית חולים הזה? בטח היחס שם מה זה שונה לגביו... אני מדבר בעיקר על הזמן של התביעה שהיא להבנתי כ 3 שנים לפחות, איך אפשר להיכנס לשם בלי להרגיש 'פאדיחות' של החיים? בנוסף מישהו שתובע מספר בתי חולים נגיד עקב חוסר זיהוי של מחלה בזמן שגרמה לנזק קשה נגיד, הוא ממש מנוע להיכנס לשם, לא? אני קצת מתחיל את התהליך וזה ממש מלחיץ אותי...
יש חיסיון משפטי,
גם מזכירה זוטרה וגם הפרופ' הכי בכיר, לא אמורים לדעת על התביעה... וגם לא יכולים
בכל מקרה, זה לא יוריד מערך הטיפול...
הרופאים מטפלים גם במחבלים...

israel0548455

משתמש רשום
יש חיסיון משפטי,
גם מזכירה זוטרה וגם הפרופ' הכי בכיר, לא אמורים לדעת על התביעה... וגם לא יכולים
בכל מקרה, זה לא יוריד מערך הטיפול...
הרופאים מטפלים גם במחבלים...
אבל מסתבר שזה קופץ להם במחשב כשמקלידים את הת.ז. משהו כמו (יש לדאוג שהפציינט יקבל את מלוא זכויותיו) או כל דבר דומה שרומז להם "עם מי יש להם עסק.." לא?
ומחבלים זה עסק אחר - כולם יודעים שמתעבים אותם וגם הבית חולים וגם המחבל היה מוותר על השירות המפוקפק הזה..

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא קופצת שום הודעה. המערכות של הצוות הרפואי הם לעניינים רפואיים בלבד. זה גם בניגוד לחוק.
אולי מפה לאוזן יש סיפורים שעוברים... אבל לא אמור לפגוע באיכות הטיפול. אף אחד לא מחפש לעשות דווקא, תאמיני לי.

נערך לאחרונה ב:

חילזון קטן

משתמש פעיל
אבל מסתבר שזה קופץ להם במחשב כשמקלידים את הת.ז. משהו כמו (יש לדאוג שהפציינט יקבל את מלוא זכויותיו) או כל דבר דומה שרומז להם "עם מי יש להם עסק.." לא?
אין כזה דבר, קופץ להם מה היה אשפוזים קודמים (לא מעבר למה שכתוב לך בסיכומים הרפואיים)
יכול להיות שהם היו יותר נחמדים סתם ככה, כי השמש זרחה יפה בבוקר.
לא קופצת שום הודעה. המערעות של הצוות הרפואי הם לעניינים רפואיים בלבד. זה גם בניגוד לחוק.
אולי מפה לאוזן יש סיפורים שעוברים... אבל לא אמור לפגוע באיכות הטיפול. אף אחד לא מחפש לעשות דווקא, תאמיני לי.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אין כזה דבר, קופץ להם מה היה אשפוזים קודמים (לא מעבר למה שכתוב לך בסיכומים הרפואיים)
יכול להיות שהם היו יותר נחמדים סתם ככה, כי השמש זרחה יפה בבוקר.
ברור שקופץ מה היה אישפוזים קודמים.
אבל לא קופץ שתבעתם את הבית חולים.

israel0548455

משתמש רשום
ואם כבר, הפוך...
אם היו יודעים עם מי יש להם עסק, אז הטיפול היה זהיר שבעתיים ובדיקות וכו'
זה בדיוק הלחץ שלי.. שעל כל כאב בטן קטן גם אחרי שנרגע ישאירו במיון במשך 14 שעות עם טרטורי בדיקות מכל הסוגים עד שנחתום על המסמך המלחיץ הזה שעזבנו על דעת עצמינו ואין לבית חולים שום אחריות עלינו ועל מצבנו וכל מיני משפטים מרתיעים...

מלכה בול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני תבעתי ביה"ח.
שאלתי את אותה שאלה את העו"ד, ולטענתו, לא תבעתי את ביה"ח אלא את הביטוח של ביה"ח.
כך שהצוות בטח שלא אמור לדעת אם אני תובעת או לא.
בכל מקרה, יצא לי להיות שם באתו בי"ח תו"כ תביעה (לא היתה ברירה), והיחס היה כרגיל.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
הצוות הרפואי בכלל לא יודע על התביעה.

חילזון קטן

משתמש פעיל
זה בדיוק הלחץ שלי.. שעל כל כאב בטן קטן גם אחרי שנרגע ישאירו במיון במשך 14 שעות עם טרטורי בדיקות מכל הסוגים עד שנחתום על המסמך המלחיץ הזה שעזבנו על דעת עצמינו ואין לבית חולים שום אחריות עלינו ועל מצבנו וכל מיני משפטים מרתיעים...
אויש,
הרופאים הם אחראיים, הם לא ישלחו משהו הביתה בלי שהם נתנו לו את הסיווע שבידם לתת. אם יש צורך משאירים אותו לבדיקות נוספות... (גם אם המטופל הזה זאת הפעם העשירית להחודש שמתפנה למיון...[)
וגם לא ישאירו אתו סתם/יאשפזו אותו ללא סיבה

מאה מם

משתמש פעיל
שאלה דומה..
יש לי תביעה רצינית אצל חברת השכרת רכב, אם אני יבוא לשכור שם רכב הם יביאו לי ניסן מייקרה?
כשאתם תובעים בי"ח /חברת השכרת רכב/ וכו' אתם תובעים את הביטוח של המוסד או החברה, ולא את המוסד או החברה עצמם.
הרופאים והצוות בכלל בביה"ח לא אמורים לדעת על התביעה, וכנ"ל העובדים בהשכרת הרכב.

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כשאתם תובעים בי"ח /חברת השכרת רכב/ וכו' אתם תובעים את הביטוח של המוסד או החברה, ולא את המוסד או החברה עצמם.
כשהחברת השכרה תובעת אותי זה לא הביטוח.

shani123

משתמש מקצוען
הרופאים/עובדים הקשורים בתיק התביעה ומנהלי המחלקה - יודעים ונחקרים.
כלל עובדי המחלקה - מקבלים מידע שיש תיק מתנהל, ומחדדים להם את ההוראות להתנהלות תקינה +
בתיקים מורכבים - מועברים חידוד נהלים לכל בית החולים לכל המחלקות (אבל בלי לציין מי התובע)

חילזון קטן

משתמש פעיל
הרופאים/עובדים הקשורים בתיק התביעה ומנהלי המחלקה - יודעים ונחקרים.
כלל עובדי המחלקה - מקבלים מידע שיש תיק מתנהל, ומחדדים להם את ההוראות להתנהלות תקינה +
בתיקים מורכבים - מועברים חידוד נהלים לכל בית החולים לכל המחלקות (אבל בלי לציין מי התובע)
בכל מקרה, יש להם כיסוי להכל...
גם לפשלות ענקיות...

yudb

משתמש סופר מקצוען
לי ידוע שהרופא שנתבע, כן יודע.
מכירה מקרה שבשל כך נמנעו מלתבוע,
כדי שכשאותו אדם יצטרך את אותו רופא - מומחה על,
יתן לו יחס טוב.

מקרה אחר שמכירה,
תביעה גרמה להחלטה של רופא, של להקטין ראש במקרים דומים כדי לא להתבע,
מה שלכאורה יגרום לנזק לחולים אחרים.

שני המקרים - מכירה מצד המטופל (חברים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה