רשימה של חברות אירופאיות שמעסיקות מרחוק.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מפרסם בגלל שאני חושב שהייתרונות של עבודה מרחוק הכי משמעותיים עבור חרדים.

ועוד משהו נחמד

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מפרסם גם שני אתרים שנועדו לפרסום באגים במערכות קיימות, וכל אחד שרוצה יכול לתקן את הבאג ולקבל תשלום על העבודה.
זה מצויין בשביל מי שאין לו ניסיון, זאת עבודה פרקטית שמכינה לעבודה בסביבה אמיתית, וגם מקבלים על זה תשלום מלא.
הראשון https://www.bountyfordevs.com/ - שלחתי לבדיקה בנטפרי
השני - https://bountysource.com/

כמובן ששני האתרים פונים לבאגים במערכות קוד פתוח (כי צריך איכשהו לתקן את הבאג, לא?) וזה יתרון כשמביאים אח"כ את הפרופיל גיטהאב בתור דוגמה למעסיקים פוטנציאליים והם רואים גם את השינויים שבוצעו.

sivan22

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
איך שאני מבין אתה סוג של אוטודידקט וגם ירא שמים. לכן אשמח מאד לשוחח אתך על התלבטויות בתחום תורה ותיכנות. אני אברך כעשר שנים, וכן בעל ידע מסויים בתיכנות שרכשתי לבד. אם תוכל להקדיש לי מזמנך בשיחה פרטית אודה לך מקרב לב.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
איך שאני מבין אתה סוג של אוטודידקט וגם ירא שמים. לכן אשמח מאד לשוחח אתך על התלבטויות בתחום תורה ותיכנות. אני אברך כעשר שנים, וכן בעל ידע מסויים בתיכנות שרכשתי לבד. אם תוכל להקדיש לי מזמנך בשיחה פרטית אודה לך מקרב לב.
אין לי פה חשבון פרמיום. אז אין לי אפשרות לשוחח.
אם תצליח לבקש מהמנהלים, אני אז מאשר שיביאו לך את המייל שלי, אני לא רוצה לפרסם אותו פה.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
רציתי לערוך אבל כבר עבר יותר מדי זמן.
נראה לי שתעדיף לשוחח עם @ynigun שהוא גם יותר ירא שמיים וממני (לפחות ממה שאני מתרשם), וגם אוטודידקט, וגם מחזיק אימייל פומבי לפרסום ברשתות חברתיות.

sivan22

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אין לי פה חשבון פרמיום. אז אין לי אפשרות לשוחח.
אם תצליח לבקש מהמנהלים, אני אז מאשר שיביאו לך את המייל שלי, אני לא רוצה לפרסם אותו פה.
גם לי אין חשבון פרימיום. אני אמסור לך מייל, כי השם הוא למעשה בדוי ואני משתמש בו כחשבון של התיכנות וכן בשביל ספאם. תרשום לעצמך ואני אמחוק אחר כך. תודה על ההצעה לדבר עם ynigun באמת אני רוצה לשוחח אתו גם כן. +at+gmail.com

נערך לאחרונה ב:

sivan22

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
@ynigun אשמח אם תוכל להקדיש מזמנך בשיחה פרטית לאברך שלמד מעצמו תיכנות וישמח לשוחח עם אדם ירא שמים שנמצא בתחום.

sivan22

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
הנה מייל שלי, הוא בשם בדוי ולצרכים כאלו, אמחק אותו בהמשך. sivan.ratson+at+gmail.com

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הנה מייל שלי, הוא בשם בדוי ולצרכים כאלו, אמחק אותו בהמשך. at+gmail.com
הייתי אומר שאפשר למחוק כבר את האימייל, אבל נראה לי שכבר אי אפשר.
בכל מקרה שלחתי הזמנה לסלאק שמכיל רק אותי.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני בדקתי את האופציה הזאת, גם עם חברות מארה"ב שמפרסמות משרות 100% remote
יש מישהו כאן שעובד באופן הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה