שיתוף - לביקורת רק איתי

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
בס"ד

כשאת מדברת איתי אני רוצה שתתרכזי בשיחה איתי,

אני מרגיש שאת כאן אבל לא כאן באמת, סוג של אומרת מילים מהשפה ולחוץ,

הראש שלך במקום אחר.

איך רציתי שתהיי רק איתי, שיהיה אכפת לך, שתמצאי זמן שהוא רק בשבילי,

אני יודע שאם תחליטי לדבר רק איתי אז השיחה שלנו תהיה אחרת.

היא תהיה שיחה עם טעם, פרי מחשבה, פרי העמקה, אני יודע שיש לך הרבה דברים על הלב, את לא מדברת, בכלל לא מתייחסת.

ברגע שתתני לעצמך את האפשרות להיות רק איתי, אני בטוח, היחס שלך ישתנה, אני מחכה, אני מרגיש שיש לך מה לספר, אני רוצה לשמוע, אני קשוב.

יש לך הרבה מאוד רגש, ואת פשוט לא מגיעה אליו, את בכלל לא שם, אפילו לא התחלת את השיחה, ולא בגלל שאת לא רוצה, ולא בגלל שאת לא בעניין, את פשוט מוסחת, לא מאפשרת לעצמך להיות רק איתי.

בבקשה תזיזי את כל מה שמסביב ותתרכזי רק בי, תקשיבי למילים, תגידי אותם לאט, תתחברי, תרגישי.

להרגיש זו מתנה, ואני רוצה לתת לך אותה, אני יכול לתת לך אותה רק אם את מושיטה את היד – מושיטה את הלב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה