רקע שקוף בפרמייר

צל99

משתמש פעיל
כשאני מבצע מעבר (flip over נניח) או אפקט (נניח סבוב של התמונה או סבוב שלה על ציר rool וכו')על קאט אני מקבל רקע מלא (fil color).
איך ניתן ליצור שהרקע יהיה שקוף וקטע וידאו אחר יהיה מאחורי הקאט עליו אני עובד?

חןחן.

צל99

משתמש פעיל
עשיתי צלם מסך והתמונה משום מה לא עולה.

אני רוצה שבזמן שקאט אחד מסתובב לו באמצעות מעבר או אפקט, מתחתיו לא יהיה רקע מלא שחור אלא תתגלה שכבה אחרת של קאט 2.

יותר מובן?
אפשרי?

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
יש כל מיני סוגי אפקטים ומעברים, ישנם מעברים והם רובם שמגיעים אוטומוטי עם שקיפות, וחלים רק על הקליפ המסוים, ואם הוא מסתובב או לאמשנה מה, רואים מתחת את השכבה האחרת או שחור, אבל יש אפקטים שמגיעים כך שניתן לבחור איזה צבע רקע יראו במקום שהקליפ מסתובב, בד"כ מדובר יותר באפקטים מאשר במעברים, אבל לא רק, באפקטים מן הסוג הזה, לא ידוע לי על צורה שניתן להוריד את צבע הרקע, ניתן להחליף אותו, או ליצא את הקליפ ולהוריד את הצבע המסוים של הרקע, אבל, ההשקעה נראית לי ארוכה מדי, קל יותר למצוא מעבר אחר.
דרך אגב, יש לי אפקטים של אדורג', וכמעט את כל המעברים שם הוא מראה עם שחור ברקע, האם למישהו יש מושג איך אני מגדירה לו שם שיהיה שקוף? חפשתי ולא מצאתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה