רקע להדפסה על תיק ילדים - בקשת עזרה

ט.ש.

משתמש פעיל
בזמן האחרון כל התיקים של גני הילדים הם עם דוגמת מותגים ואני ממש לא מתחברת לקונספט..
מצאתי חנות זולה שנותנת תיק בסיסי ומדפיסים עליו תמונה של הילד.
אני רוצה להדפיס על התיק תמונה ניטרלית ולא תמונה של הילד כדי שהתיק יהיה רלוונטי גם עוד שנתיים/לאח וכו.
למישהי יש תמונה שאפשר לשים כרקע של רכבות/ספר תורה וכן הלאה?
משהו שמתאים לתיק ילדים....
תודה!

Ari 3d

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני מציע להעלות את השאלה לפורום 'מעצבים גרפיים'.

בהצלחה.

הדסדס

משתמש מקצוען
בזמן האחרון כל התיקים של גני הילדים הם עם דוגמת מותגים ואני ממש לא מתחברת לקונספט..
מצאתי חנות זולה שנותנת תיק בסיסי ומדפיסים עליו תמונה של הילד.
אני רוצה להדפיס על התיק תמונה ניטרלית ולא תמונה של הילד כדי שהתיק יהיה רלוונטי גם עוד שנתיים/לאח וכו.
למישהי יש תמונה שאפשר לשים כרקע של רכבות/ספר תורה וכן הלאה?
משהו שמתאים לתיק ילדים....
תודה!
אני קניתי באליאקספרס, הגיע אחרי קצת יותר משבוע. משהו עם חללית.

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
את יכולה להוריד תמונות או ציורים מהאתר פריפיק. תסמני שהכל יהיה בחינם כדי שייתן לך את האופציות החינמיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה