דו"ח רצית לדעת אם יש מצלמות במלכי ישראל בנת"צ

ר. יגלניק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בעלי נסע שם השבוע והוא אפילו לא ידע שיש שם נת"צ
ועוד דבר: האם נסיעה בנת"צ זה גם נקודות או רק קנס
תודה רבה

ר. יגלניק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אנחנו לא הכרנו
פתאום שמנו לב שהכל רק מוניות ואוטובוסים
ואז ראינו כבר כמעט בסוף מלכי ישראל (יותר קרוב לכיכר השבת)
חיצים צהובים על הכביש

לדעת 1

משתמש פעיל
נרא לי שאין אבל ביחזקאל יש הרבה פעמים משטרה תנועה ומחלקת לרכבים דוח

יענקלה לולו

משתמש רשום
ביחזקאל הנת"צ זה לפי שעות ויש שעות כולם יכולים לנסוע שם,
ובמלכי ישראל, אני רואה כל היום רכבים פרטיים, וזה לא נראה לי הגיוני שיש שמה נת"צ, משום שאם יש נת"צ איך אפשר לצאת מיונה, וכן איך אפשר להיכנס להישיבה, וכן כל הסמטאות האלו בגאולה,

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
במלכי ישראל הנת"צ רק עד השעה שמונה
לגבי מצלמה, למיטב ידיעתי בחלק של מלכי ישראל אין מצלמות (ביחזקאל יש תמרור של מצלמות)
לגבי נקודות, גם אם יש מצלמות הן של העירייה, בדו"ח של העירייה אין נקודות רק בדו"ח של המשטרה
בשורה התחתונה, כנראה שאפשר להיות רגועים
אני פעם בטעות נכנסתי לנת"צ שיש תמרור עם מצלמה ועד היום לא קיבלתי דו"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה