רציתי לשתף

RW / עיצוב ומיתוג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שלום שלום!
הצרפתי לקהילת עורכי הסרטים וכבר יש לי מה לשתף:)
מיצג עוצמתי ונוסך כוח לכל אמא באשר היא...

אשמח לשמוע את דעתכן המקצועית על העריכה.
מצגת מרגשת ומטלטלת (מכירים את זה שיושבים לערוך סרט עם דמעות התרגשות בעיניים...?)

האולפן רותי רכניצר המוכשרת- אולפני אודיו.

המצגת מיועדת לנשים בלבד!!

מצורף קליפ חשיפה:
https://jumbomail.me/j/H0DhiRM3YE-uMc9
מודעה.jpg

נעמי קרלינסקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נראה מקסים..
לא עברתי הכל, אבל-
אני חושבת שיש בעיה בסגירה, יש פסים מרצדים בתזוזותסגירה.png
תבדקי על מה סגרת, בדר"כ זה הסגירה המומלצת..
(תלוי בשדות.. ארוך לי להסביר)

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מאוד מיוחד!!
אהבתי מאוד את האוירה במדבר! ממש נותן תחושה אמיתית
כל הכבוד!

והרעיון על הגר--מקורי מאוד!

miri photog

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ממש יפה!!!
רק הפריע לי שביד לא הורידו טוב את הגרין סקרין.
תנסי להוריד באפטר לא בפרימייר.
חוץ מזה ממש אהבתי!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
המון יצירתיות ומעוף!!!
מקצועי מאוד.

כמו @nomi123 הייתי אומרת לך גם כן לסגור על פורמט אחר.
בהצלחה!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש מצב שתצרפי קובץ ולא ג'מבו, יש כרגע בעיה בנתיב עם הג'מבואים....??

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

Ushaya

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אוטומציה עסקית
נראה ממש יפה, חדש ומעניין!!
אהבתי את הקרדיט הראשון שהבאת- מושקע בפני עצמו עם התלת מימד (תמיד הפריע לי במצגות שהפתיח הוא סתמי, לא משקיעים על הקרדיט)
שני דברים קטנטנים שהפריעו לי: קרדיט ארוך מדי בהתחלה. שלש פעמים כתבת את אותו השם של ההפקה.
והיד, הפריע לי שלפעמים היא עושה תנועה על 'מסך המגע' ונראה שהמסך שלה תקוע, הוא לא זז לי בקצב... (מצד שני, הורדתי את הגרסה הראשונה עם הפסים, עלול להיות שהדיליי מגיע משם?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה