שיתוף - לביקורת רץ ברשת

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הקטע נכתב בעקבות ובהשראת האתגר של @מיהי .
למרות שכבר העילתי לשם כבר קטע, עלה לי משחק מילים מוצלח יותר שהייתי חייבת לשכתב אותו מחדש.
ובגלל שאי אפשר להעלות שני קטעים, אני אעלה את הקטע הזה בנפרד.
הערות יתקבלו בברכה. (אבל ברחמים, כן?)

הוא נתפס.
הכל קרה בבת אחת, לפני רגע הם היו נראים לו כל כך רחוקים, ושניה אחר כך הוא כבר היה בידיים שלהם.
מתוך הרגל הוא הסתכל סביבו, ניסה להבין מה קורה ומי נגד מי. תוך כדי ניתוח המצב, הוא קלט שהחטיפה נעשתה בעזרת רשת דייגים וכרגע הוא לכוד בתוכה. בלי שרצה, הוא החל לצחוק על המצב.
החוטף, שהיה במצב רוח קרבי התעצבן והשתיק אותו מתוך הבנה שחטוף שמח זה לא מה שהוא רוצה.
החטוף שתק בהכנעה והחליט לתת לעניינים לזרום.

אחרי שעברו כמעט שלוש שעות, החטוף שם לב שהורידו ממנו קצת כוננות, אבל לא במידה כזו שהוא יכול לברוח.
הוא החליט לחכות עוד.
לאחר לא מעט זמן, כשהחשכה הייתה מושלמת והוא היה בטוח שהעיניים ירדו ממנו לחלוטין, הוא קם באיטיות ובשקט, נזהר מאוד שלא להסתבך עם הרשת שהוא כלוא בתוכה, והחל לנוע בזהירות לכיוון ממנו שיער שיוכל לברוח במהירות המרבית.
כעבור חמש דקות של הליכה איטית, כשלא הבחין באף סכנה, הוא החל לרוץ.
תוך כדי ריצה חסרת נשימה, הוא החל לצחוק בטירוף.

הוא אשכרה בורח מאויביו כשהוא רץ ברשת.

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
כתיבה יפה!!!
יש לי רק הערה אחת
החוטף, שהיה במצב רוח קרבי התעצבן והשתיק אותו מתוך הבנה שחטוף שמח זה לא מה שהוא רוצה.
הוא השתיק אותו כי הוא היה במצב רוח קרבי
או מתוך הבנה עמוקה שהוא לא רוצה חטוף שמח?
חוץ מזה הכל מושלם!

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
כתיבה יפה!!!
תודה!
הוא השתיק אותו כי הוא היה במצב רוח קרבי
או מתוך הבנה עמוקה שהוא לא רוצה חטוף שמח?
חוץ מזה הכל מושלם!
האמת? לא יודעת :sne:
חמודדד!
עד הרגע האחרון, למרות הכותרת. לא ניחשתי כלום. (אני דנה את עצמי לכף זכות שהייתי מרותקת לקריאה ;))
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה