רפלקסולוגיה לדלקת אוזניים

מירוני

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם מומלץ לעשות רפלקסולוגיה לתינוק בן 10 חדשים שכל הזמן יש לו הפרשות באוזן אחת? הוא כבר קבל פעם אחת אנטיביוטיקה.

אשמח אם תמליצו לי על אחת במודיעין עילית.

תודה מראש!!

תחפושת

משתמש רשום
יש את גודלבסקי מרבי עקיבא בבכרפלד,
יש לי איתה המון נסיון עם דלקות אוזניים אצל תינוקות ועוזר פלאים.

אנטביוטיקה לאוזניים לא עוזר, אצל הבת שלי חזר לה הדלקת באמצע אנטיביוטיקה.

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עברנו עכשיו כמה חודשים של טיפולים אצל מישהי ולמרבה הצער למרות ההבטחות הברורות מצדה והבטחון עצמית מופלגת ביעילות הטיפולים, לא עזר וכעת צריכים לעשות כפתורים

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
כמובן, כל שבוע שילד סובל מליקוי שמיעה עולה שבועות של טיפולים לריפוי דיבור כדי לתקן.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
לבת שלי היתה נזילה בחורף משתי האזניים, אבל זה לא השפיע על השמיעה שלה (בדקנו), כשעבר החורף, עברו גם הנזילות. היא לא סבלה מזה מעבר ללילה אחד פעמיים בחורף בערך של כאב, ואז הייתי יודעת שעוד יומיים יופיעו נזילות.
אבל הרופא לא נתן לה אנטיביוטיקה.
קבענו לאחד הרופאים הגדולים תור, ועד שעשינו כבר עבר החורף, ובגיל 3 כבר לא חזר לה.
היום היא ב"ה שומעת מצוין ועשיתי בדיקת שמיעה כי חברה נדנדה לי...

מירוני

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י תחפושת;1920908:
יש את גודלבסקי מרבי עקיבא בבכרפלד,
יש לי איתה המון נסיון עם דלקות אוזניים אצל תינוקות ועוזר פלאים.

אנטביוטיקה לאוזניים לא עוזר, אצל הבת שלי חזר לה הדלקת באמצע אנטיביוטיקה.

יש לך אולי את הטלפון שלה?

מלכי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שימו לב!
במקרה שהדלקות חוזרות ונשנות (מנסיון של אנטיביוטיקה ורפלקסולוגיה והומאופטיה ועוד ועוד... - שלא עזר)
יש לדרוש מהרופא אף אוזן גרון לקבל זריקה לילד! מקבלים את זה יום אחרי יום זה סוג של אנטיביוטיקה שמגיב אחרת מהאנטיביוטיקה ומאז כל החורף שקט! ללא שום דלקות אוזניים. (הרופא לא יציע את זה לכתחילה - זה עולה הרבה כסף לקופה).

hadasad3

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כן מאוד עוזר!
אמא שלי רפלקסולוגית והיא אומרת שיש אחת מאוד מאוד טובה
ומיוחדת לדלקות אוזניים בקרית ספר אך כרגע היא שכחה את השם שלה:rolleyes:

תרצה

משתמש מקצוען
בשביל נוזלים באזניים - רינה פליישמן מעולה! (בקרית ספר).

אפשר לעשות חיפוש בפורום.

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין לי נסיון עם מצבים שממליצים על ניתוח כפתורים
אבל יש לי כן נסיון טוב מאד עם דלקות חזקות
הבן שלי היה מבקש ממני כבר מעצמו ללכת אליה

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לבת של חברה שלי "נזל" מהאוזניים הפרשה כל הזמן, מלווה בחום גבוה כל פעם -ולא עזר כלוםםם - אנטיביוטיקה, רפלקסולוגיה, הומאופטיה - היא ניסתה הכל, כולל הכל - עד שהגיעה לפרופסור(אני לא זוכרת את שמו) הוא אמר לה שיש הרבה ילדים רגישים - ואסור להרטיב להם את האוזניים - ומאז שהיא מקפידה לא להרטיב לילדה את האוזניים - והכל חלף!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה