התייעצות רעשי חפירה במודיעין עילית

מצב
הנושא נעול.

בינהלה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פיגוע ממש?
כי נכחתי בכמה נסיונות פיגוע כאלה :)
(וזה דווקא היה מצד הנהג)
פיגוי ממש!
הבן של חברה שלי היה שם ועשה סעודת הודיה
ערבי שעלה בשילת ושלף סכין באוטובוס

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
תחת המתח מצפון לדרום יש למעשה שומר חומות 2. המנהרות זה לא רק בעיה עבור תושבי מודיעין עילית, אלא כאב ראש לצבא כשהם רוצים לבצע מעצרים

אני יודע

משתמש פעיל
תחת המתח מצפון לדרום יש למעשה שומר חומות 2. המנהרות זה לא רק בעיה עבור תושבי מודיעין עילית, אלא כאב ראש לצבא כשהם רוצים לבצע מעצרים
זה לא רק מודיעין עילית כמו שציינתי אני שמעתי אישית מתושב מכבים רעות, יש גם תושבים בעפולה שמתלוננים
יש את זה בהרבה מקומות בארץ שסמוכים לשטחי A

הרצאות ניהול וארגון

נפש האדם ע"פ התורה, ארגון וניהול
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני מכיר כאן בעיר אנשים ש'חופרים' כל השבוע וגם בליל שבת...

ועכשיו ברצינות, הדרך הכי טובה בימינו להזיז משהו היא ע"י רעש תקשורתי, יש את האתרים החרדיים, ערוץ 14, וכן חכי"ם דוגמת אלמוג כהן וחכי"ם אלמונים שישמחו לקבל במה ע"י העלאת והשארת הנושא בסדר היום.

יהודיפשוט

משתמש פעיל
לא יודעת
חייבים שמשהו ירים את הכפפה ויבדוק את זה לעומק
וכל אלה שצוחקים וציניים
ואומרים שא"א להסתיר וכו'

אז שמעתי מכלי ראשון ממש וגם מאחד ששמע מכלי ראשון מאיש אחר
על נסיון פיגוע השבוע באוטובוס מבני ברק לברכפלד שבחסדי שמים נגמר בלא כלום ואמרו להם להשתיק את הנושא
משהו שמע על זה? עשו על זה "ויצעקו"?
לא!
ממשיכים להעלות ערבוצ'ים בצומת שילת כבימים ימימה.....
מי שאומר שאי אפשר להסתיר בא עם נימוקים הגיוניים והסברים לוגים

מי שאומר ששמע כבר מלפני שנים ויש תלונות ומשתיקים וכו בא בלי שום מקור שם עדות סרטון או וואטאבר
חבל שאת נוטה להאמין דווקא לקונספירציות

לגבי הפיגוע באוטובוס נשמע לי קצת מופרך
אני ממש לא מזלזל ברגשות של אנשים וגם מאמין להם כשהם אומרים שהם שומעים
אבל במקום לבדוק ממה זה, אז בוחרים חלק מהאנשים בחוסר אחריות לספר על כך שזה בוודאי וברור שזה מנהרות (כי יש בזה כנראה יותר אקשן והם לא רוצים להתאכזב בסוף ולהבין שזה מהרחבת כביש 446) וגורמים למאות אמהות וילדים לא לישון בלילה ולהיבהל מכל רחש שישמעו וכך להפוך את חייהם ללא סיוט בלי סיבה רצינית

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
פיגוי ממש!
הבן של חברה שלי היה שם ועשה סעודת הודיה
ערבי שעלה בשילת ושלף סכין באוטובוס
איך אפשר להשתיק כזה דבר?
אנשים מספרים בלי באמת להתחשב במישהו שאמר להיות בשקט
ואוו - לא שאני חושבת שאין אמת במה שכתבת
אבל נשמע די הזוי

ולעניין החפירות
דרך הגדר עכשיו- הם לא יכולים להכנס?
אם הצליחו לעבור בדרום יפריע להם גדר תיל קטנה?
ד' ששמר עלינו עד עכשיו ימשיך לשמור בעז''ה
מה עוזר להכנס לפאניקה?

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ידעתם שהיו עשרות פעמים שערבים כמעט הסתננו למודיעין עילית / כבר הסתננו ותפסו אותם?
ידעתם שהיה לפני כמה שבועות רחפן עוין מעל מודיעין עילית ויירטו אותו ב"ה בהצלחה?
ידעתם שבאחד הימים המשטרה עצרה במודיעין עילית נהג (באמצע נסיעה) שפרסם פוסטים בעד החמאס, וכן יש עוד נהג שעובד בעיר שאחד מילדיו הוא מחבל? (והוא עדיין מסתובב חופשי)...

הסיפורים האלו ועוד הרבה אחרים, לא זכו לכתבה שלימה ולפרסום מיותר, מקסימום לשורה אחת במבזקי המחדש.

תכירו - זה נקרא להשתיק.

וטוב שמשתיקים. מי ששמר עלינו עד כה ימשיך לשמור. לא חסרים לנו חרדות ופחדים.
כן
כן- שמענו ממש, לא רק ידענו
זה לא- אבל יש כמיות כאלו בכל הארץ
לצערינו הם גם מגיעים לעבוד בקופות חולים ובבתי חולים, בסופרים ובכל מקום אפשרי

סיכול פיגוע דקירה באוטובוס הוא קצת יותר גדול ורעשני מהנ''ל
קשה לי להאמין שמצליחים להשתיק כזה דבר

חילזון קטן

משתמש פעיל
כן
כן- שמענו ממש, לא רק ידענו
זה לא- אבל יש כמיות כאלו בכל הארץ
לצערינו הם גם מגיעים לעבוד בקופות חולים ובבתי חולים, בסופרים ובכל מקום אפשרי
בתה"ש 50% מהצוות הרפואי הוא ערבי

ואין שם עובדים חרדים, בקושי בקושי מזכירות

הגולם החולם

משתמש מקצוען
דעתי הצנועה והלא מחייבת.
אם ננסה להבין את ההיגיון של הכפרים הסמוכים לערים לפור מנהרות, נגיע לזה בקלות.
אינו דומה ערבים שמגיעים גם אם בכמויות לעבר הגדר, פורצים אותה בצורה כל שהיא, נכנסים לעיר, ועושים את מה שהם יודעים לעשות ח"ו, תחשבו על המקרה האחר, מנהרה קטנטנה שמגיע ישר לתוך רצפת הקארוון של אחד מבתי הכנסת באזורי הגדר באמצע תפילת שחרית ח"ו ח"ו מחזיקים בהם כבני ערובה עוד לפני שמישהו בכלל יכול לצעוק לחבר שלו בחוץ שירוץ לבית וירים טלפון כי אין פלאפונים בשבת לפי הידוע לי (מה גם שעוד הפגנה או שתיים כבר אין אבטחה בכלל במו"ע, ולסמוך על הנס....)
אם לא ננסה, פירושו של דבר, התעלמות, הכחשה, זה אופייני מאד במיוחד בערים מסוימות.
לבדוק צריך.
להיות עם עין פקוחה צריך.
לא רק בקשר לרעשי חפירות, אלא בכל מה שקשור לבני דודינו המאד לא נחמדם העוטפים אותנו מכל עברינו.
לא לישון בלילה בגלל זה? ממש לא, במיוחד שזה לא יעזור (אממה, לישון עם רעש של טרקטור חופר זה לא המתכון הכי מוצלח....)
בהצלחה

בינהלה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אם לא ננסה, פירושו של דבר, התעלמות, הכחשה, זה אופייני מאד במיוחד בערים מסוימות.
לבדוק צריך.
להיות עם עין פקוחה צריך.
בדיוק! אין לי שום ענין לאמת את נכונות דברי הנ"ל
אבל קשה לי עם טמינת הראש בחול.......

זמר

משתמש פעיל
תחשבו על המקרה האחר, מנהרה קטנטנה שמגיע ישר לתוך רצפת הקארוון של אחד מבתי הכנסת באזורי הגדר באמצע תפילת שחרית ח"ו ח"ו מחזיקים בהם כבני ערובה עוד לפני שמישהו בכלל יכול לצעוק לחבר שלו בחוץ שירוץ לבית וירים טלפון כי אין פלאפונים בשבת לפי הידוע לי (מה גם שעוד הפגנה או שתיים כבר אין אבטחה בכלל במו"ע, ולסמוך על הנס....)
ולמה במקרה הראשון זה לא יכול לקרות

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
שמעתי גם מאברך שהתקשר למשטרה במוצ"ש ששמע בשבת עבודות באזור נאות הפסגה
אמרו לו שיתקשר שישמע שוב
בסוף יצוץ איזה ערבושי קטן מאין שהוא ואז בודאי הם יגידו תתקשרו שיצוץ עוד אחד כזה

סוג של לטמון את הראש בחול

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מי שאומר שאי אפשר להסתיר בא עם נימוקים הגיוניים והסברים לוגים

מי שאומר ששמע כבר מלפני שנים ויש תלונות ומשתיקים וכו בא בלי שום מקור שם עדות סרטון או וואטאבר
חבל שאת נוטה להאמין דווקא לקונספירציות

לגבי הפיגוע באוטובוס נשמע לי קצת מופרך
אני ממש לא מזלזל ברגשות של אנשים וגם מאמין להם כשהם אומרים שהם שומעים
אבל במקום לבדוק ממה זה, אז בוחרים חלק מהאנשים בחוסר אחריות לספר על כך שזה בוודאי וברור שזה מנהרות (כי יש בזה כנראה יותר אקשן והם לא רוצים להתאכזב בסוף ולהבין שזה מהרחבת כביש 446) וגורמים למאות אמהות וילדים לא לישון בלילה ולהיבהל מכל רחש שישמעו וכך להפוך את חייהם ללא סיוט בלי סיבה רצינית
נכון אתה לא גר במודיעין עילית.

אגב מה מתקדם לאחרונה בכביש 446? והאם הוא עובר מתחת לחפציבה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה