רעיונות לתעסוקה בנסיעה לטיול שנתי

חוצלת

משתמש צעיר
לצערי, הגיע זמן הטיול שנתי, שלו ידעתי מי המציא את הרעיון המטורלל והמעצבן הזה - הייתי משגרת לו זר קוצים עם קללה מחורזת וארוכה.
אחראית הטיולים בבית ספרנו (שלולא רחמי ואהבתי אליה הייתי גם כן שולחת לה את כל הנ"ל) נהנית להתעלל בנו ושולחת אותנו לטיולים ארוכים מהגלות, ורותחים מהגיהנום. כשהאתר הארוך ביותר בו אנו שוהים הוא... האוטבוס...
אז אנא מכן, כל מי שיש בליבה רחמים על מורה יהודיה אומללה, שתיתן רעיונות איך אפשר להעסיק כיתה הטרוגנית בת 40 נפשות על מנת שלא תקפוצנה החוצה מהחלון מרוב שעמום. (שירים - לא בא בחשבון, הנהג - גבר).
אם אתן כותבות חידות - אנא פרטו. כי הראש שלי החליד מרוב עצב עצבים ועצבנות.

D

Deleted 66182

אורח
דבר ראשון לנשום עמוק...גם זה יעבור...
דבר שני תתני צדקה לפני הטיול שיעבור בשלום ובטוב (ובשפיות-לך...)
אה וגם יש מקום מיוחד בגן עדן למורות שמוסרות נפשן בטיולים!
וגם את יכולה לכוון לשמח ולאוורר בנות ישראל הכשרות שסבלו בסגרים בקורונה ובבידודים (כאילו שאת לא...)
לא ציינת איזה גיל?
יש הרבה רעיונות

D

Deleted 66182

אורח
א. עם נגן מחובר למערכת של האוטובוס להשמיע התחלה של שיר והבנות צריכות לנחש איזה שיר מדובר...
ב. בינגו של תמרורים בדרך (יש בספרי תאוריה) לסימון במשך הנסיעה מי שגומרת מקבלת פרס שווה (שוה גם לך, תתפלאי אבל יש כאלה שנהיות מרותקות למשחק) על אותו רעיון אפשר לעשות כל מיני אתרים חפצים חיות בדרך..
ג. כתב חידה רציני שמעסיק חצי יום
ד. חידות קצרות על כל אחת מהבנות וצריך לנחש מה זה אפשר גם בתמונות
ה. כל תלמידה מקבלת דף ממו עם ציור וצריכה לקשר אותו לאיך מרגישה בטיול למה שיש לה לומר לאיחול למישהי...
ו. לקנות אבטיחים ולכסות אותם במדבקות לפי צבעים-תחרות בין הבנות, בסוף הטיול אוכלים בהנאה בפארק וכד'
ז. לבקש מכמה בנות שיארגנו מראש להתקשר לבנות משפחה של כמה בנות מתקשרים אליהן מהאוטובוס
והן מאחלות וכו' בעילום שם צריך לנחש מי זו
ח.תהילים המחולק....
ט. כל תלמיד מקבלת כוס קשיחה/מעטפה וכד' עם שמה והחברות כותבת על זה או שמות בפנים פתקים עם מחמאות-מעבירים בין כולן
ומרוממים את הבטחון העצמי...
י. סיפור מתח של המורות צ'יזבאטים ברמה..
לא צריך להעסיק אותן כל הזמן בפרט לא אחרי שמתעייפות רק מידי פעם..
את הכנת התוכניות תבקשי מתלמידות את עושה מספיק.
בהצלחה והתאוששות קלה...

ששונית

משתמש מקצוען
השורות הראשונות היו צורמות במיוחד
כן, הבנתי את ההומור השחור אבל לו הייתי אמא של תלמידה שלך הייתי די חוששת עכשיו.
הייתי מורה הרבה שנים בתיכון עם חומר מאוד קשה ומעולם לא התבטאתי באופן הזה (קללות, גהינום) באמת! כולה טיול!

DW

משתמש פעיל
לפרוש מפת ניילון מעל הכסאות - מפה ארוכה לכל טור של האוטובוס והבנות ממלאות אותה במחמאות/אמרות וכד עם לורדים
באיזה שהוא שלב משתמשים בניילון הזה לאיזו ארוחה

D

Deleted 66182

אורח
לפרוש מפת ניילון מעל הכסאות - מפה ארוכה לכל טור של האוטובוס והבנות ממלאות אותה במחמאות/אמרות וכד עם לורדים
באיזה שהוא שלב משתמשים בניילון הזה לאיזו ארוחה
אולי אלבד? רעיון חמוד!

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
א. עם נגן מחובר למערכת של האוטובוס להשמיע התחלה של שיר והבנות צריכות לנחש איזה שיר מדובר...
מנסיון מדליקים שירים בנסיעה הבנות מתחילות לקפוץ ולרקוד ולשיר ... לא ילך.

שאפומדיה

משתמש מקצוען
בלת"ק

שהיית ביסודי אני זוכרת שחברה שלי עשתה תוכנית
ומאז אני לקחתי את זה לעצמי כל נסיעה במשפחה אנחנו עושים את זה
ובסוף יוצא שכוווולם כולל המבוגרים משתתפים בזה

ומה המשחק אתם שואלים ? אז כך:
'בינגו'
לקחים דף מחלקים ל9 ריבועים
לך יש רשימה של 9 דברים כגון: טרקטור, מנוף, גרר, רכב צהוב, משטרה, אמבולנס, ספסל, ים וכו ' וכו'
כל ילד רושם את הרשימה שאת מקריאה באיזה ריבוע שהוא רוצה
המנצח: הראשון שמוצא שורה שלמה (אלכסון /לרוחב/לאורך)
מכריז : 'בינגו'
ואיך מסמנים? על ידי חור בקיסם

מעביר את הנסיעה במהירות
הילדים תקועים בחלונות
ואת נושמת לרווחה :)

דרך צלחה :)

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
בנסיעה חזור - משחק סיכום ע"פ הא"ב.
מה היה לנו בא' אבובים, ארוחת בוקר,
ומה בב'? ביקרו ב..., בננות בכינרת, ברווזים באגם
ובג'? גמלים, ג'ירפות, גלגלים, גומי לעיסה

וכן הלאה.
תהני מהיצירתיות שלהן.

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

חוצלת

משתמש צעיר
השורות הראשונות היו צורמות במיוחד
כן, הבנתי את ההומור השחור אבל לו הייתי אמא של תלמידה שלך הייתי די חוששת עכשיו.
הייתי מורה הרבה שנים בתיכון עם חומר מאוד קשה ומעולם לא התבטאתי באופן הזה (קללות, גהינום) באמת! כולה טיול!
רעיון!!!!
אשלח את האשכול הזה לכל האמהות. מקווה שלא ישלחו לי את היהלומים המעובדים שלהן שלא יהרסו...

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
חידות של חשיבה יצירתית יכולות לעזור לך?
(כמו מה צבע שיניו של הכושי כשהוא נולד?, מה קורה למטפחת אדומה שנופלת לים השחור וכדו')

חוצלת

משתמש צעיר
חידות של חשיבה יצירתית יכולות לעזור לך?
(כמו מה צבע שיניו של הכושי כשהוא נולד?, מה קורה למטפחת אדומה שנופלת לים השחור וכדו')
חני, מאיפה הלב הזה, השופע טוב גולש???!!?!?!?
אשמח מאד מאד לקבל סוג חידות כאלו, אם יש לך, כמובן. תודה.

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
חני, מאיפה הלב הזה, השופע טוב גולש???!!?!?!?
אשמח מאד מאד לקבל סוג חידות כאלו, אם יש לך, כמובן. תודה.
בבקשה
יש כאן שני קבצים - באחד החידות מופיעות כרשימה
בשני - ככרטיסים - את יכולה לחלק לחצי מהבנות שאלות

קבצים מצורפים

• חידות - חשיבה יצירתית + תשובות.pdf
    KB 589.5 · צפיות: 87
  • חשיבה יצירתית.pdf
    KB 554.3 · צפיות: 68
  • חידות - חשיבה יצירתית.pdf
    KB 366.7 · צפיות: 70
  • חידות - חשיבה יצירתית תשובות.pdf
    KB 123.7 · צפיות: 64

מלי פינקלשטיין

משתמש רשום
בבקשה
יש כאן שני קבצים - באחד החידות מופיעות כרשימה
בשני - ככרטיסים - את יכולה לחלק לחצי מהבנות שאלות
תודה רבה!
ממש חידות חמודות!
מצו"ב חידות לשאלות ידע- מיועד לכיתה ג' להשראה...

קבצים מצורפים

• חידות לטיול.docx
    KB 20.1 · צפיות: 70

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה