עזרה רעיונות לתכנית לחתונת הכסף

TE 10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
מחפשת רעיוניסטים ------>>>>>
אנחנו חוגגים להורים חתונת הכסף
ואני מחפשת נואשות רעיון לתוכנית חמודה.
בנוסף-
אם יש למישהו תמונות השראה לעיצוב/מתנה/קונספט- זה יעזור לי ממש!

נתי

משתמש חדש
לא רעיוניסטית (הניק של בעלי)
אבל...
יכולה לעשות משחק קליקרים עם כל מיני שאלות על ההורים זה נורא נחמד....

sunsun

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
מצגת בנויה, עם תוכן ותכנית
שאפשר לשלב בה חלקים משפחתיים אישיים, תענין אותך?
אם כן, את יכולה לכתוב לי באישי

Goldidea

משתמש מקצוען
אנחנו עשינו סודוקו של בני המשפחה.
בלוח גדול- וכולם פתרו יחד- היה מאלף.

אינסופית

משתמש צעיר
מחפשת רעיוניסטים ------>>>>>
אנחנו חוגגים להורים חתונת הכסף
ואני מחפשת נואשות רעיון לתוכנית חמודה.
בנוסף-
אם יש למישהו תמונות השראה לעיצוב/מתנה/קונספט- זה יעזור לי ממש!
דאבל- משחק דאבל מהתמונות שלכם (אם מעניין אותך כתבי לי ואחפש את הלינק החינמי)
לינק- בקלפים העגולים- המילים, כתבנו "ניואנסים" של המשפחה, השתמשנו במשפטים של המשחק המקורי. מאוד יפה ממש סיעור מוחות נוסטלגיה ופרשנות עליה יחד!!
כמובן הכל עשיתי אצל גרפיקאית שעיצבה בדיוק כמו משחקי המקור, וכמו הלוגו עיצבה לכל השולחן, כיסוי לבקבוקים, לוגו מעל כל צלחת ועוד. אם מעניין אותך אביא לך את הפרטים שלה(אין לי אחוזים כמובן:))

אנדרלמוסיה- ראיתי שעשו את זה, מתאים למשפחה מרובת ילדים.. כל ילד "שווה" למספר לפי הסדר שלו במשפחה וככה משחקים ילד על השני במקום לשים מספר על השני.

קליקרים- ימות משיח חינמי- חמוד כתוספת

נומנום

משתמש פעיל
צילום מקצועי
א
לינק- בקלפים העגולים- המילים, כתבנו "ניואנסים" של המשפחה, השתמשנו במשפטים של המשחק המקורי. מאוד יפה ממש סיעור מוחות נוסטלגיה ופרשנות עליה יחד!!
כמובן הכל עשיתי אצל גרפיקאית שעיצבה בדיוק כמו משחקי המקור, וכמו הלוגו עיצבה לכל השולחן, כיסוי לבקבוקים, לוגו מעל כל צלחת ועוד. אם מעניין אותך אביא לך את הפרטים שלה(אין לי אחוזים כמובן:))

אנדרלמוסיה- ראיתי שעשו את זה, מתאים למשפחה מרובת ילדים.. כל ילד "שווה" למספר לפי הסדר שלו במשפחה וככה משחקים ילד על השני במקום לשים מספר על השני.

אני אשמח לקבל את הקישור החינמי למשחק דאבל.

TE 10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
תודה לכולם על התגובות,
עזרתם לי מאד!

אינסופית

משתמש צעיר

אחת_אחרת

משתמש חדש

תוכלי להסביר איך עשיתם את המשחק לינק? תוכלי לתת דוגמאות?
אני צריכה דחוף רעיון למשחק ליום נישואין להורים, המשתתפים זה רק המבוגרים
תודה רבה

מגילת אסתר

משתמש רשום
אנחנו לחתונת הכסף של ההורים עשינו להם מצגת מאז שהתארסו עד לאותו זמן, הכנסנו לשם טיולים שעשו לידת ילדים בר מצוות של הבנים חתונת ילדים לידת נכדים מי שכבר נולד הם נהנו עד הגג.

s.arcit

משתמש פעיל
מודעת מאורסים גדולה
אביזרים של ריקודים
מנצח קונפיטים וכו
וכמובן סעודת חתונה ותוכנית ..
מצווה טאנץ 😉

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
אנחנו עשינו שבת, הנשואים שילמו והכינו את השבת שכרנו וילה גדולה ויפה קראנו לשבת "הפסקת כפ-ה' " וכול התוכניה הייתה בנויה על ביטויים (בית קפה, קפיטריה, קפה שחור, קפה נמס, נס קפה וכו')
עשינו משחק אליאס על מושגים מהמשפחה ומצגת עם שיר היה מוש
הפסקת כפה.jpg

אינסופית

משתמש צעיר
גוגל כותבים לי שזה לא בטוח להוריד את התוסף... ידוע לך משהו? לעבור על זה?
לא ידוע לי על זה, לא זוכרת שהוא אמר לי משהו כזה אבל בכלאופן אם הוא כותב לך שהותסף לא בטוח תלחצי על עבור אל מתקדם(משו כזה לא זוכרת את הניסוח המדיוק) ותתקיני בכלאופן
זה לא דופק כלום

אינסופית

משתמש צעיר
תוכלי להסביר איך עשיתם את המשחק לינק? תוכלי לתת דוגמאות?
אני צריכה דחוף רעיון למשחק ליום נישואין להורים, המשתתפים זה רק המבוגרים
תודה רבה
מקווה שרלוונטי, אבל לקחתי מושגים ידועים אצלנו במשפחה קראנו לזה ניואנסים כי זה ממש היה ניואנסים פנימים עשינו איזה 50 כאלו, וכל אחד שם את המשפט שחשב שזה הכי התאים למושג.
ההורים בחרו מה שהם חשבו שהכי מוצלח, המנצח מי שצבר הכי הרבה משפטים שנבחרו על המושגים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה