מלון רעיונות לנופש לזוג ו4 ילדים

היכל מלך

משתמש רשום
יש למישהו רעיון למשפחה עם זוג ו4 ילדים לשבוע בבין הזמנים
יש את כינורות
מה עוד יש ?

השם אוהב אותי

משתמש פעיל
אנחנו היינו בכמה חופשים שלהם ( הם חברים שלנו),אבל אין לי השוואה ממקומות אחרים. מאד נהננו, הילדים היו בעננים.
כל פעם זה במלון אחר וזה שונה.
יש תוכניות נחמדות וקייטנה לילדים ופינוקים בהפתעה גם שלא כתובים בתוכניה.
אני ממליצה:)

בניה

משתמש רשום
יש את נופש ירוק, משפחות איכותיות בדרך כלל, סגנון אמצע, לא מודרניות מדיי ולא סגורות.

amazuz

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי ממש יקר
ביררתי לזוג +5 ורצו ללילה 3000+

niny

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש מלון פארק בנתניה
בלי תוכניות אבל מחירים ממש סבירים

מציאותי

משתמש פעיל
אנחנו היינו בכמה חופשים שלהם ( הם חברים שלנו),אבל אין לי השוואה ממקומות אחרים. מאד נהננו, הילדים היו בעננים.
כל פעם זה במלון אחר וזה שונה.
יש תוכניות נחמדות וקייטנה לילדים ופינוקים בהפתעה גם שלא כתובים בתוכניה.
אני ממליצה:)
מה המחירים שלהם?

אננסית

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול, נופש עם משפחת ליפשיץ בשדמות מחולה
מישהו מכיר? אשמח לקבל המלצות או דיס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה