עזרה רעיונות למשרה שכוללת עבודה פיזית

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום וברכה
בגלל המצב הרפואי שלי אני מחפשת עבודה שלא על המחשב כל היום
אני פתוחה לשמוע כל רעיון
משהו מכובד ונחמד (ההכנסה פחות חשובה)

חשבתי על מטפלת אבל לא יכולה להיות אחראית על יותר מ5 תינוקות (ומה שאני שומעת שמחפשים זה קבוצות של 10, מינימום 7)
אולי מזכירות רפואית במקום עמוס (אין לי תעודה)

אשמח לרעיונות טובים!
ואם יש למישהו רעיון איך למצוא את המשרות האלו גם אשמח

עריכה: מעוניינת לעבוד רק עד 13:00 גג 14:00 כל יום!! לא משרה מלאה

תודה רבה!!

נערך לאחרונה ב:

תילתן

משתמש סופר מקצוען
שלום וברכה
בגלל המצב הרפואי שלי אני מחפשת עבודה שלא על המחשב כל היום
אני פתוחה לשמוע כל רעיון
משהו מכובד ונחמד (ההכנסה פחות חשובה)

חשבתי על מטפלת אבל לא יכולה להיות אחראית על יותר מ5 תינוקות (ומה שאני שומעת שמחפשים זה קבוצות של 10, מינימום 7)
אולי מזכירות רפואית במקום עמוס (אין לי תעודה)

אשמח לרעיונות טובים!
ואם יש למישהו רעיון איך למצוא את המשרות האלו גם אשמח

תודה רבה!!
במעון בתינוקות 1:6
יש המון מקומות שמחפשים עובדות

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי לוקחת דמים? זה לימודים קצרים
או להיות סייעת במרפאת שינים? (זה אפילו לא מצריך לימודים)

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודעת, אבל אולי טכנאית שעושה אולטרסאונד.. אני חושבת שזה לימודים קצרים אבל לא בטוחה
טכנאית אולטאסאונד לומדת מכשור רפואי. זה 3 שנים לימודים.

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
מזכירה רפואית זה כולל עבודה על מחשב בעיקר,
כך שזה לא יתאים לך.
אולי מבשלת בבתים פרטיים? יש לזה ביקוש בבתים אמידים או בתים שהאמא לא נמצאת הרבה בבית, מדובר בעבודה לא קשה ולדעתי משלמים טוב,
וזה גם פותר לך את העניין של שעות העבודה שרצית.

reish

משתמש מקצוען
סייעת בחינוך מיוחד.
בהמון מסגרות של תקשורת מחפשים סייעות. בשונה מסייעות במעונות או בגנים רגילים, יש הרבה סיפוק בעבודה עם הילדים, ובגלל הצורך לפעמים גם יש אפשרות לגמישות בשעות.

reish

משתמש מקצוען
סייעת בחינוך מיוחד.
בהמון מסגרות של תקשורת מחפשים סייעות. בשונה מסייעות במעונות או בגנים רגילים, יש הרבה סיפוק בעבודה עם הילדים, ובגלל הצורך לפעמים גם יש אפשרות לגמישות בשעות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה