מידע שימושי רעיונות למשלוח מנות להורים שיש להם הכל

בונבון קטן

משתמש רשום
אני מחפשת רעיון למשלוח מנות להורים בסכום שלא יעלה על 300 ש"ח
כמובן מתנה חוץ ממתקים וכו'

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
פעם קנו להורים שלי קופסא למצות מפלסטיק - Lucite (לא יודעת איך אומרים בעברית וגוגל לא מתרגם)
תכלס זה מאוד שימושי, כי הקופסא יפה ואטומה ונשארת על השלחן כל פסח.

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מעמד ברכונים לאמצע שבוע של שמחונים, כזה:
או ברכת אשר יצר צף מאד יפה כזה:

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני קונה ליקר טוב
תמיד טוב עוד אחד
ועושה כמה דברים מהמטבח שלי - שהורים שיש להם הכל תמידשמחים לקבל

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
פעם קנינו קערת התפחה של טפאוור. עצבנו אותה כשרה לפסח, ובשנה הראשונה שמרו אותה לחסה. שמרה על הטריות באופן מדהים. (אמא שלי אופה חלות, וזה מעולה לה לחורף, כשהבצק לא תופח).
וילון נוי לחדר שינה
מלחיה יוקרתית
מפית לסטנדר לשבת
מפית לחלות (כי הקודמת כבר לא היתה במיטבה)
סט מצעים
זה מה שזכור לי בשלוף

ראויה לשבח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תמונה של ירושלים- מתנאל.
מזוזה יוקרתית
שלט לדלת

רוגעל'ה חם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
יין טוב
מקציף חלב
תבניות זכוכית שאפשר לאפות איתם ואח"כ זה גם יפה להגשה מרכזית
תמונה של הנכדים על משהו מעניין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה