עזרה רעיונות ליום הולדת 4

ואהבת כמוך

משתמש פעיל
שבוע מבורך,
בע״ה שבוע הבא הבן שלי חוגג יום הולדת..

חשבתי על הפעלה להכין עוגות אישיות מראש וכל אחד יקשט את העוגה שלו עם דף סוכר של תמונה שלו קצפת וסוכריות וכו

מדובר ב5 ילדים…

יש עוד רעיון להפעלה…
חטיפים קניתי כמובן

מה להגיש אשמח לרעיונות בכיבוד

בבקשה
דחוף לי

תודה!!

מחזיק מפתחות

משתמש מקצוען
כל הכבוד לך, איזה אמא משקיעה...... הבן שלך יזכור את זה שנים קדימה.....
וגה גדולה עם עדשים וכו' ילדים מאד אוהבים,
פיצה
וכמובן חטיפים.
בהפעלה- ממש חמוד הרעיון של קישוט עוגה אבל זה בלאגן מטורף........ אפשר שירי יום הולדת, לדקור בלונים, וכו'

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר פיצה, או מוקרם, לזניה, סלטים, כמה סוגי גבינות, פיתות מסודרות יפה על השולחן,
פשטידות וכו'

נועה :)

משתמש רשום
אפשר להכין כדורי שוקולד (למרות שגם מלכלך אבל לדעתי פחות מהעוגה....)
לעשות עם הילדים שרשרת ממתקים
וכל הכבוד!!

ואהבת כמוך

משתמש פעיל
תודה לכל העונות עוזר לי מאוד
הפעילות המרכזית היא עוגה שאני מכינה מראש רק כל אחד פשוט יעצב לעצמו את העוגה ביחד עם אמא.. זה המרכז של הפעילות אני לא יכולה לשנות..
אני רק צריכה עוד רעיון לעוד פעילות
ומה להגיש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה