עזרה רעיון לתוספת הכנסה לאברך - דחוף

מכירת סלולר ביתית. (דורש השקעה לא גדולה, במלאי בעיקר)
וחיבור קווים.
נדרש מינימום של יכולת מכירה, בינאישי מצוין יכול להקפיץ רווחים!

לפרטים ניתן לפנות אלי
yh05832 בגימייל

נ.ב. אבקש לפנות רק מי שרציני וחושב שזה מתאים לו...

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

י. גולד

משתמש מקצוען
פשוט מאוד לתבוע גמלה להשלמת הכנסה במוסד לביטוח לאומי, מדובר בכמה אלפי שקלים בחודש
[במידה והוא רשום כתלמיד ישיבה, זה לא רלוונטי, כי עצם הלימודים שוללים זכאות]
אך במידה ולא, זה פשוט מאוד

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום

מנאלו

משתמש פעיל
אני מציעה לך מכירת ביצים או מוצרי אפייה מהבית - זה רץ היום !
בדיוק מישהו שאל אותי על מכירת ביצים - את יודעת לומר לי כמה יכול להכניס? מאיפה מזמינים וכו'
או מכירת עדשות, גרביים ,
יודעת לתת פרטים על מכירת עדשות, ריווחי? וכל מידע שיש...
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה