רעיון לשידור עבור התרמה

הניה

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
דרוש לי עכשיו אם משהו מוכן\ה להתנדב לכתוב כ2-3 שורות עבור הקראה בשביל ארגון שרוצה לעבור עם רמקול להתרים בחנוכה, כל רעיון יתקבל בברכה. תזכו למצוות.

הניה

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
נו , עורכים, מנסחי נוסחים...ממש דחוף לעכשיו...תתרמו בעין- ביד יפה...

כל מיני

משתמש רשום
הניה,
אני לא יודעת לעשות זאת.*
אבל נראה לי שאם אתם מצפים שמישהו ייתן לכם עבודה ששווה את המאמץ, הזמן והכסף שתשקיעו בהוצאת הרמקול , הסיבוב וכו'
אז כדאי להשקיע גם בכתיבה נכונה ומקצועית ובתשלום(זה אמור להחזיר את עצמו אם נעשה זיהוי צורך נכון ופנייה לבטן הרכה הלוא משומשת של הקהל.)

*נוכל לשלוף לך כאן הרבה ביטויים כמו יש בתים שיושבים שם בחושך, ויש ילדים שחנוכה שמח זה בשבילם רק איחול.
אני מאמינהש עוד יוכלו לשלוף, אבל כאמור זה לא אותו דבר.
אם את בכל אופן רוצה כך אז תכתבי.

חיה.

משתמש מקצוען
יהודים רחמנים בני רחמנים, אנא תרמו בעין יפה עבור משפחה בה האמא חלתה במחלה הנוראה וההוצאות מגיעות עד למעלה ממאה אלף דולר, אנא אחים יקרים הרימו את תרומתכם ותבורכו מפי עליון, תזכו למצוות וכל טוב...

(2 ילדים תרמו 2 שקל, אברך תרם 5 שקל, 4 אמהות + 3 תינוקים התעוררו משנת צהריים. תזכו למצוות).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה