התייעצות רעיון לצורה לעוגת יומולדת לילדה

חן5

משתמש פעיל
אני מחפשת רעיון לצורה לעוגת יומולדת לילדות בגילאי 6-7 (עושות ביחד בכיתה)
לבן שלי עשיתי עוגה בצורה של טרקטור (בתמונה)
הבת שלי רוצה חד קרן אבל זה נראה לי מסובך מדיי ובכללי הייתי מעדיפה לא דמויות (מיקי מאוס וכד')
אלא יותר צורה שמתאימה לבנות ואני יקשט..
חשבתי אולי קשת בענן אבל אשמח לעוד רעיונות
יש לי מקופלת ורודה וקרם ורוד בטעם מרשמלו - ככה שאם יש לכם רעיון עם ורוד זה הכי טוב, אבל כל הצעה תתקבל בברכה..

תודה!!

קבצים מצורפים

• DSC_0000058.jpg
    DSC_0000058.jpg
    KB 140.9 · צפיות: 26

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
חד קרן זה די קל.
עושים עוגה עגולה מצופה בלבן. שמים קרן מגביע גלידה.
עשים לזה עיניים סגורות (חצי עיגול וריסים) בצבע כהה - אפשר לזלף שוקולד, או להשתמש בקרם שמוכרים מוכן בשפופרות, או להשתמש בחתיכות של לייקריץ או חמצוץ.
מזלפים פרחי קצפת בצבע ורוד/ סגול / תכלת מסביב לקרן.
אפשר להוסיף סוכריות קישוט מיוחדות, כמו "פנינים", פרחים או כוכבים, או אבקת זהב.
אפשר גם בגרסת קאפקייק עם קרן מאפרופו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה