רעיון לפיתוח אפליקצייה או אירגון חסד שצריך פיתוח

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מיכאל פיתוח מובייל

משתמש צעיר
D I G I T A L
שלום
אני מפתח אפליקציות חדש (יחסית)
אני מתמחה באנדרואיד ויודע לעשות גם צד שרת ברמה בינונית

עדיין אין לי הצעות מעניינות
(אני יכול לקחת הצעות מ XPLANCE אבל הם לא מספיק מעניינות עם אתגר, ואלה שכן - מחפשים מישהו עם המון ניסיון)

כרגע סיימתי פיתוח אפליקצייה (ללא תשלום) לאגודה חברתית
אפליקצייה שעובדת הרבה עם חיישנים (מיקום, מצפן, הטיות לכיוונים שונים וכו)

אשמח לפתח אפליקצייה מעניינת לאיזה אירגון חסד או משהו דומה שארוויח גם מצווה וגם ניסיון וגם לעבוד על משהו מאתגר
(אח"כ כבר יבואו הלקוחות)

או לחילופין אם יש למישהו רעיון לפיתוח יישום מעניין

הודעות אפשר לשלוח לפרטי

מיכאל פיתוח מובייל

משתמש צעיר
D I G I T A L
בס"ד

שלום וברכה,

ייתכן שיש לי משהו פשוט יחסית. אפפ שצריך לקרוא QRCODE ולקחת מידע מWEB SERVICE

באיזה כלי פיתוח אתה עובד???

ד.

לא הבנתי למה אתה מתכוון
ליצור את ה QR אפשר בקלות לדוגמה באתר הזה https://www.qr-code-generator.com/
אפשר ליצור בו QR לאיזה URL שרוצים
זה ה QR לעמוד הנוכחי בפורום
frame.png
(צריך לראות אם יש גם דרך ליצור QR שיודע גם לטעון את הנתונים לבקשת POST, לא יודע אם זה אפשרי)

אפשר גם כמובן לפענח את הברקוד באתר הזה
https://zxing.org/w/decode.jspx

אחכ צריך את הWEB SERVICE
האם אתה מדבר על משהו קיים או משהו שצריכים ליצור
ואם כן באיזה סרוויס מדובר SOAP או REST
למעשה זה לא מאד חשוב כי האפליקצייה יכולה בקלות לקבל נתונים מכל סוג לפרסר אותם ואז להציג את מה שנגדיר לה

לבנתיים בניתי אפליקצייה שיודעת (בטכנולוגיה שדומה מאד לטכנולוגית זיהוי פנים במצלמה) לזהות QR מתוך תמונה שלמה וגם לפענח אותו לURL המקורי

רק צריך להפעיל את האפליקצייה ולעבור עם המצלמה על הברקוד (בדיוק כמו הקופאית בסופר)

זה צילום מסך של האפליקצייה כשהיא מזהה QR
Screenshot_2019-02-24-22-33-38.png
כמובן שעכשיו צריך להגדיר לה מה אנו מעוניינים שהיא תעשה עם הקישור שהיא פיענחה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה