מידע שימושי רעיון למשלוח מנות לבעל...כן כן קראתם נכון!

shali

משתמש מקצוען
מחפשת רעיון למשלוח מנות לבעל, חושבת שזה הזדמנות לפרגן , ולקרב לבבות...["איש לרעהו...]
פחות מחפשת להביא מתנה אלה יותר רעיון חמוד ומשמח לבבות, ואם יהיה לכם גם רעיון למשפט או אימרה חמודה שקשורה לנ"ל-יותר מאשמח! [כמובן זה לא יסתור את המכתב המצורף..]
החכימו אותי
תודה רבה!

ספרינגית

משתמש מקצוען
מחפשת רעיון למשלוח מנות לבעל, חושבת שזה הזדמנות לפרגן , ולקרב לבבות...["איש לרעהו...]
פחות מחפשת להביא מתנה אלה יותר רעיון חמוד ומשמח לבבות, ואם יהיה לכם גם רעיון למשפט או אימרה חמודה שקשורה לנ"ל-יותר מאשמח! [כמובן זה לא יסתור את המכתב המצורף..]
החכימו אותי
תודה רבה!
איזה רעיון ! ממש מתפעלת
איזה נשים מיוחדות יש בימינו, ופה בפרט
רק מחפשות הזדמנות לקרב ולשמח.

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
החכימו אותי
תודה רבה!
איזה רעיון גאוני!!
כל הכבוד!!
מעריכה רק על המחשבה:)

Avrahamlandau

משתמש פעיל
החכימו אותי
תודה רבה!
אם הוא מעשן תקני לו מצית יוקרתי על גז ותחרטי לו "אתה כ"כ חרוט על ליבי" אפשר גם על עט וכדו' אם את מבית שמש יד שם חנות שיש להם מתנות יפות מאוד לגבר והם גם חורטים

ספרינגית

משתמש מקצוען
אם הוא בקטע של יינות, אפשר לקנות יין יקר
אם הוא מעשן תקני לו מצית יוקרתי על גז ותחרטי לו "אתה כ"כ חרוט על ליבי" אפשר גם על עט וכדו' אם את מבית שמש יד שם חנות שיש להם מתנות יפות מאוד לגבר והם גם חורטים
החכימו אותי
תודה רבה!
ובקיצור כמו יום הולדת. מה שאתן מציעות. היא רוצה יותר משלוח.
אני מקווה אגב שזה הדדי והוא גם מחפש כל הזדמנות להפתיע ולשמח

אני עשיתי לו, ארוחת בודק ממש ממש עשירה מעוצבת במשלוח מנות
תאמת שעבדתי על זה עד אמצע הלילה... אולי לפנות בוקר
הכנתי פיצה משורטטת מאוד, גם את הזיתים הנחתי הכל היה בצורה משורטטת, הנחתי על איזה משז זהב עגול, בקערה מעוטרת ליד חתכתי סלט ירקות, ורטבים קטנים בצד... קערית עם לחם שום, קניתי בקבוק משקה חלב קטן מה שהוא אוהב
וכל מיני דברים שקשורים לארוחת בוקר
והכל היה מעוצב עם צלופנים וכו'
וכשהוא חזר מהתפילה וכו הבאתי לו את זה, הוא ממש ממש התרגש, התרגש מעצם הרעיון והמחשבה עליו כל הלילה..
אפילו אני הייתי בהלם שככה שמח, ציפיתי לפחות...
ואח"כ שלחתי כזה דבר גם לחמותי, זה משמח את הבעל מאוד ואולי יותר שככה אכפת מאמא שלו..

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
פעם הבאתי לבעלי נרתיק פלסטיק חדש לתפילין+ ממתקים ושוקולדים שאוהב
כתבתי משהו ברעיון של "ליהודים היתה אורה ושמחה וששון ויקר"
לא הדגשתי לו בכוונה כי אני יודעת שהוא מספיק חכם... אבל אומרים ש "ויקר- אלו תפילין"

SN

משתמש מקצוען
יש איזה רעיון שמישהי העלתה פה פעם של "קופסא מתפוצצת" (נראה לי שככה היא קראה לזה..)
שברגע שמרימים את המכסה השוליים נופלים וכתוב/דבוק על כל צד משהו
חיכיתי להזדמנות להכין את זה.. פורים זה רעיון (אבל רחוק..)
מישהי יודעת במה מדובר? קישור?

Noart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פשוט מאוד, עושים חיפוש בגוגל, ''קופסא מתפוצצת פרוג'' ומגיעים לכמה תוצאות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה