רעיון למיטות

חברים

משתמש פעיל
יש לי סוכה ארוכה וצרה, אני יכולה להכניס שם 2 מיטות לאורך, אבל אני מחפשת רעיון שיהיה לי קל להוציא בסוכות. בסוכות אני מכניסה 4 מזרונים. הבנתי שרעיון למיטה מתקפלת לא כ"כ נח לישון קבוע.
בבקשה תתחילו להבריק רעיונות
תודה

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כאלו שמוציאים את הסורגים החוצה. ויוצא שהשיש + הסורגים הם 80 ס"מ ואפשר לשים עליהם מזרן.

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

חברים

משתמש פעיל
אני רוצה שבמשך כל השנה יהיו 2 מיטות לאורך ובסוכות להוציא אותם לחדר סמוך כדי שיוכלו לשבת לארוחות, ובשעת השינה מכניסים רק מזרונים.
תנו לי רעיונות למיטות קלות שיהיה קל להוציא בסוכות, ובמשך השנה שיהיה נח לישון עליהם.

styehoshua

משתמש מקצוען
אין כמו איירייזר פשוט של פעם
משהו כמו בלינק לי יש של עמינח אבל זה הרעיון..
המוכר בחנות שכנע אותנו לא לקחת את זה אבל אנחנו כבר 8 שנים עם 4 זוגות של היירייזר כזה ואחד זוג של מיטת עמינח שכבדה כ"כ אין כמעט אפשרות להזיז אפילו בשטיפה ועלה פי כמה ואני ממש מתחרטת עליו.
אני בחדר שיש שתי מיטית עומדות שמתי שתיים כדי שלא יראה איזה פנימיה עם מיטות ברזל
במיטה התחתונה סדין צבעוני מתאים
מהנגר ביקשתי חיפוי קיר של כ 60 סמ רוחב לאורך המיטה
המזרנים של המיטה התחתונה נהיו איכשהו גמח לשכנים:)
18f481316f68a5647f18d950a85bf678.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה