בקשה רמקולים - איזה רעש!!

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר לבחור לגור במקומות שקטים ואז לא לסבול מזה
זה חלק מהמחירים של המגורים בעיר

חרישאי

משתמש מקצוען
הועלתה פה נקודה חשובה, אם התנחל לכם אחד מתחת לבית ולא זז פשוט תזמינו משטרה.
בסוף הרמקולים לא בטווח רעש נורמלי

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אין על הפריפריה.
איך אמרתי לאח שלי? הזמנתי אותו אלינו לבין הזמנים. הוא מר לי- משעמם בעמנואל. אמרתי לו- תבוא תנשום את השקט. הוא ממכר.
זה לא מה שהיה. לפני 3 שנים לא היה נפש חיה אחרי 8 בערב. אבל עדיין. הרמקולים שעברו ב3 השנים האחרונות אפשר לספור על כף יד אחת. 1 על ילד שנדרס ומבקשים להתפלל, בחירות- 3 פעמים ביום על כל מועמד, עוד אחד על הפגנה שלא יכניסו עובדים זרים, ועוד אחד על הפגנה על איזה אנטנה. זהו.

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה חוקי בכלל?
כבר כמה פעמים העירו לי את הילדים,
אני בטוחה שאם זה לא היה קורה בעיר חרדית,
מזמן היו מזמינים להם משטרה.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
הכל חוקי (לכאורה)
ציטוט מ"כל זכות":

רעש מכשירי קול, זיקוקים ונפצים​

• אסור להפעיל מכשירי קול (שירת אדם, צעקות, כלי נגינה, רדיו, טלוויזיה, פטיפון, רמקול, מגביר קול וכד'), בין השעות 14:00 ל-16:00 ובין השעות 23:00 ל-07:00 למחרת, בכל אחד מהמקומות הבאים באזור מגורים:
    • תחת כיפת השמיים.
    • במקום שאינו תחת כיפת השמיים ואינו סגור מכל צדדיו כלפי חוץ.
    • בניין מגורים.

תהליך מימוש הזכות​

• כדי להפסיק או למנוע הפרעה של מטרד הרעש ניתן לנקוט את הצעדים הבאים:

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
ציטוט מ"כל זכות":

רעש מכשירי קול, זיקוקים ונפצים​

• אסור להפעיל מכשירי קול (שירת אדם, צעקות, כלי נגינה, רדיו, טלוויזיה, פטיפון, רמקול, מגביר קול וכד'), בין השעות 14:00 ל-16:00 ובין השעות 23:00 ל-07:00 למחרת, בכל אחד מהמקומות הבאים באזור מגורים:
    • תחת כיפת השמיים.
    • במקום שאינו תחת כיפת השמיים ואינו סגור מכל צדדיו כלפי חוץ.
    • בניין מגורים.

תהליך מימוש הזכות​

• כדי להפסיק או למנוע הפרעה של מטרד הרעש ניתן לנקוט את הצעדים הבאים:
זאת אומרת שרק בין 2 ל4 אסור
אבל עד 11 בלילה מותר!

ואגב עבודות בניה כן אפשר - ובכל אופן אי אפשר לקנוס בשעות הצהריים.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
לפי החוק למניעת מפגעים: "לא יגרום אדם לרעש חזק או בלתי סביר, מכל מקור שהוא, אם הוא מפריע, או עשוי להפריע, לאדם המצוי בקרבת מקום או לעוברים ושבים."
בתקנות אמנם נקבעו שעות מסוימות, אבל אם הרעש הוא בלתי סביר אין הבדל בין שעות היממה.
השאלה עד כמה אוכפים את העניין, אם בכלל.

פורטל זכויות:

מפגעי רעש אסורים בכל שעות היממה​

קיימות פעולות שבאופן כללי אסורות בכל שעות היממה, נסיעה במכונית עם מנוע רועש שאינו רגיל לנסיעה במכונית ויש להשתמש באגזוז המחליש את הרעשים שפולטת המכונית, מערכת כריזה העוברת בשכונות ומזמינה אליה אנשים בשכונות מגורים, שימוש במזגן רועש מדי, בעלי חיים רועשים, צפירת מכונית מיותרת וארוכה, כל אלו הם מפגעים סביבתיים האסורים בתכלית האיסור בבוקר ובלילה.

משטרת ישראל:

מהי עבירת רעש?​

• רעש חזק - מוגדר כרעש המפריע לאדם מבחינה סובייקטיבית. אם שוטר מגיע למקום המפגע ומחליט, על פי שיקול דעתו, שהרעש אכן חזק, יש לו אפשרות לקנוס את המרעיש.
  • רעש בלתי סביר - מוגדר כרעש החורג מעבר לאמות המידה על פי הדציבלים שנקבעו בתקנות. רעש בלתי סביר מחייב מדידה במכשיר המתאים לכך. החוק אוסר על גרימת רעש בלתי סביר מציוד בניה, וכן על הקמת רעש באמצעות צופר, שירה, כלי נגינה, מגברי קול, מכונות, טלטול פחי אשפה וכיו"ב, בפרקי זמן ובמקומות המוגדרים בתקנות.

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לפי החוק למניעת מפגעים: "לא יגרום אדם לרעש חזק או בלתי סביר, מכל מקור שהוא, אם הוא מפריע, או עשוי להפריע, לאדם המצוי בקרבת מקום או לעוברים ושבים."
בתקנות אמנם נקבעו שעות מסוימות, אבל אם הרעש הוא בלתי סביר אין הבדל בין שעות היממה.
השאלה עד כמה אוכפים את העניין, אם בכלל.

פורטל זכויות:

מפגעי רעש אסורים בכל שעות היממה​

קיימות פעולות שבאופן כללי אסורות בכל שעות היממה, נסיעה במכונית עם מנוע רועש שאינו רגיל לנסיעה במכונית ויש להשתמש באגזוז המחליש את הרעשים שפולטת המכונית, מערכת כריזה העוברת בשכונות ומזמינה אליה אנשים בשכונות מגורים, שימוש במזגן רועש מדי, בעלי חיים רועשים, צפירת מכונית מיותרת וארוכה, כל אלו הם מפגעים סביבתיים האסורים בתכלית האיסור בבוקר ובלילה.

משטרת ישראל:

מהי עבירת רעש?​

• רעש חזק - מוגדר כרעש המפריע לאדם מבחינה סובייקטיבית. אם שוטר מגיע למקום המפגע ומחליט, על פי שיקול דעתו, שהרעש אכן חזק, יש לו אפשרות לקנוס את המרעיש.
  • רעש בלתי סביר - מוגדר כרעש החורג מעבר לאמות המידה על פי הדציבלים שנקבעו בתקנות. רעש בלתי סביר מחייב מדידה במכשיר המתאים לכך. החוק אוסר על גרימת רעש בלתי סביר מציוד בניה, וכן על הקמת רעש באמצעות צופר, שירה, כלי נגינה, מגברי קול, מכונות, טלטול פחי אשפה וכיו"ב, בפרקי זמן ובמקומות המוגדרים בתקנות.
פח אשפה....
אצלנו לפעמים בסביבות 4-5 בבקר משאית האשפה מעירה אותי בכל אופן,

שזמה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם הוא עושה שמחה בבית (והוא לא הופך את ביתו לאולם אירועים)
אני לא חושב שזה כל כך נוראי,
זה סה"כ חד פעמי,

ובעזרת השם בשמחות אצלכם.
מה ההיתר להפריע לשכנים באופן חד פעמי?
או שיעשו בתוך הבית ולא בחוץ או שיסיימו ב11.

עוד משהי

משתמש פעיל
מי שמתעקש לגור במחסן מתחת לאדמה בלי חלונות ב-4000 לחודש העיקר להיות במרכז העולם (ב"ב) מקבל את כל החבילה הכל כלול
ממש לא, מנסיון- אפילו אזעקות לא שומעים.
הכל חוקי (לכאורה)
עיינו ערך ההפגנות מול בתי השרים וכו'
הזכות להפגין זה משהו אחר לגמרי.

פנתר שמים

משתמש חדש
וואלה אין מה לעשות אבל אתם יודעים זה יכול לשמש לתחרויות מי חוזר ראשון מהחלון למיטה או מי מזהיר את כולם לא להיכנס ראשון או כל מי שיקום יעשה את זה 20 פעם שוב וכן הדמיון פורה

ד. פריד

משתמש מקצוען
גם אנחנו בבני ברק ברחוב צדדי ושקט אצלינו.
כבר שתיים בבני ברק שלא שומעים, מושיבים ע"ז ועדת חקירה בארגון של "כל מי שיש לו" וכו'
בביתר בגלל הטופוגרפיה אין מושג כזה, כבר שנתיים וחצי שאני לא גר שם, והאוטו גלידה עדיין מצלצל לי באוזן

חיה❤

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
זה חוקי בכלל?
כבר כמה פעמים העירו לי את הילדים,
אני בטוחה שאם זה לא היה קורה בעיר חרדית,
מזמן היו מזמינים להם משטרה.
אל תהיי בטוחה, כל מקום והחבילה שלו, אנחנו גרים בעיר לא חרדית וזוכים מידי פעם במסיבות עד חמש בבוקר, וקריוקי בייתים למיניהםo_O

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה