התייעצות רמי לוי ניתוקים

just design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני ברמי לוי ויש הרבה אנשים שמנסים להתקשר אלי ולא מצליחים
מישהו שמע על זה? יש מה לעשות? כבר החלפתי טלפון כך שכנראה הבעיה ברמי לוי

A052

משתמש סופר מקצוען
יש עומס על הרשת, כך זה בכל החברות.

אה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הייתי ברמי לוי ואכן הקליטה שלהם על הפנים ושירות גרוע לא עונים
עברתי לגולן מאוד מרוצה מהקליטה הרבה יותר טובה . במקומות שלא היה לי קליטה ,עכשיו יש לי קליטה מצוינת
השירות מצוין עונים מהר גם בתקופה הזאת וגם מחיר זול ועכשיו הוסיפו לי עוד 1000 דקות בחינם בגלל המצב

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
איכות הקליטה תלויה מאד במקום המגורים.
אני ברמי לוי- ומזעזע לגמרי,
היום יותר זמן הייתי ללא קליטה- בלי שיחות נכנסות/ יוצאות
מאשר עם קליטה.
לפעמים עזר לנתק את הפלאפון ולהדליק מחדש ולעיתים קרובות יותר- לא עזר.
אם יש מישהו עם פתרון קסם:confused: אשמח לשמוע.

חברים

משתמש פעיל
זה בהחלט תלוי באזור המגורים
בביתר למשל יש בעיות רציניות של קליטה

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מבדיקה רוב בעיות הקליטה וניתוקים ברמי לוי בם במכשיריים לא נתמכים כדוגמת סי 2 ( כן גם 722 נתמך חלקית) נסו את רמי לוי במכשירים מתקדמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה