דרוש מידע ריקי קפלן- דסמנית

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
מכירה?
מה את אומרת עליה?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אשמח לתגובה מנסיון
אפשר גם לתייג אותי ואפנה באישי
תודה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
הקפצה.

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קראתי זמנו חלקים מהמדור שלה בשבי רגע והיה נראה יפה ובטעם, לא יודעת מעבר.

קארפ מיגון

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מכירה?
מה את אומרת עליה?

ממליצה בחום.
העסק שלי בצמיחה, ובאתי לריקי כדי לעשות סדר בצמיחה הזו, ולהרחיב את העסק בצורה הכי נכונה.
היא לוקחת את העסק שלך ברצינות,
ממש לומדת להכיר אותו ואת הלקוחות שלך, (ועושה את השלב הזה של ההיכרות - במהירות שיא:)
הליווי איתה כולל פגישות טלפוניות: שיחה שבועית של שעה. ובין השיחות, מענה לשאלות שעולות לך במשך השבוע - דרך המייל.
אם את רוצה להגדיל את העסק שלך - יש לך מה לבנות על ריקי.
הרבה הצלחה.

רחל קארו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ממליצה מאוד מאוד.
אני הגעתי אליה כי הרגשתי שכציירת אני חייבת תוכנית מסודרת ואסטרטגיה ברורה שתוביל לזרימה של לקוחות בע"ה
והיא היתה ממוקדת, חדה, פרקטית ביותר, ושפעה רעיונות מוצלחים באמת, עם דרך ברורה איך לעשות כל דבר,
תכל'ס לא חושבת שהייתי מצליחה אי פעם להגיע לאיפה שאני היום, אם לא ריקי.
ב"ה בהירות בדרך, וזרימה של לקוחות שווים תודה להשם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה