ריכוז שאלות ב"זום" - לרגל המצב...

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני מנסה לבחור תמונת רקע לשיחת וידאו בזום, אבל הבעיה - שהוא בוחר גוון מסוים ורק אותו הוא צובע עם הרקע,
מה שקורה - הוא צובע למשל - את הקיר, את הפנים שלי וכו' - כל מה שבגוון דומה,

אולי לחצתי בטעות על משהו בהגדרות?
אשמח לעזרה!!

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מנסה לבחור תמונת רקע לשיחת וידאו בזום, אבל הבעיה - שהוא בוחר גוון מסוים ורק אותו הוא צובע עם הרקע,

אשמח לעזרה!!

השאלה איך השני רואה אותך, לרוב, את אכן רואה כך עת עצמך אך השני רואה את כולך על רקע אחיד.

מוסיקה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אנסה....למרות שבלתי ניתן לעבוד כך! הכל מרצד מול העיניים בהתאם לתאורה באותו רגע

לעבעדיקייט

משתמש מקצוען
הסרטון ביוטוב. חסום אצלי. (אחד כתב שגם אצלו חסום והוסיף ב"ה. אהבתי).
האם יש למישהו את הסרטון שיאפשר גם לחסומים לראות?

בקישור הזה להכניס את הקוד ואז ניתן לצרף
לא מצליח
מכניס את הID בקישור הזה ואח"כ עדיין לא מצליח להתחבר למערכת.
אולי מישהו פה יתרגם את מה שאומרים בטלפון ההוא מה התפריט. כי אולי אני לא לוחץ נכון.תודה רבה

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא מצליח
אולי מישהו פה יתרגם את מה שאומרים בטלפון ההוא מה התפריט. כי אולי אני לא לוחץ נכון.תודה רבה
אם אתם מתחברים לפגישה דרך הטלפון, הוא מבקש בתחילה meeting id שזה קוד הפגישה, וpassword - סיסמא, תלוי בהגדרות

צף

משתמש פעיל
לא מצליח
נפתח לך שיחה בזום?
אם כן, אחרי שנגמר התקליט באנגלית אמורים להכניס את הקוד בן 10 הספרות להקיש ## ואז זה אמור להתחבר, אבל צריך לאשר בזום את כניסת המתקשר, מצורפת תמונה לוחצים למטה היכן שמוקף בעיגול שחור ואז נפתח מסך בצד ימין שרואים מי משתתף וכשמתקשרים מופיע המספר שם וכשעומדים עליו הוא נותן שתי אפשרויות ללחוץ השמאלי זה אישורזום.JPG

שואב מים

משתמש רשום

אשמח לעזרה!!
אולי זה קשור לאיכות המצלמה, אצלי זה תקין, אם כי החיתוך סביב תמונת הראש שלי ובידולה מן הרקע אינם מוצלחים במיוחד.
על רקע כהה זה יוצא קצת יותר טוב.

CONNECTIONS

עסק חכם ואוטומטי מרוויח יותר ועובד פחות!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הבעיה שצריך להקיש אותיות באנגלית כדי להתחבר דרך הטלפון ואי אפשר בטלפון לעשות זאת.

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הבעיה שצריך להקיש אותיות באנגלית כדי להתחבר דרך הטלפון ואי אפשר בטלפון לעשות זאת.

אם אתם מדברים על סיסמה , תבקשו ממנהל הפגישה סיסמה מספרית. לכל פגישה יש גם סיסמה באותיות וגם במספרים:
סיסמא.png

נפתח לך שיחה בזום?
אם כן, אחרי שנגמר התקליט באנגלית אמורים להכניס את הקוד בן 10 הספרות להקיש ## ואז זה אמור להתחבר, אבל צריך לאשר בזום את כניסת המתקשר, מצורפת תמונה לוחצים למטה היכן שמוקף בעיגול שחור ואז נפתח מסך בצד ימין שרואים מי משתתף וכשמתקשרים מופיע המספר שם וכשעומדים עליו הוא נותן שתי אפשרויות ללחוץ השמאלי זה אישורצפה בקובץ המצורף 638510
תודה רבה על הפירוט. אם ככה אז אני עושה בכל בסדר.
עכשיו ניסיתי ממחשב אחר ושם הצלחתי. במחשב שהצלחתי הקוד הוא של 10 ספרות. במחשב שלא הצלחתי הקוד הוא של 11 ספרות. כמו שאני רואה בתמונת מסך שלך זה גם של 10 ספרות.
איך פותרים את הבעיה?

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
מה אני עושה שאין לי שמע בזום?
רק את הרמקול בלי האוזניות.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מה אני עושה שאין לי שמע בזום?
רק את הרמקול בלי האוזניות.
תפרטי יותר.
את מצליחה לשמוע רק דרך רמקול ולא דרך אוזניות? או שלא שומעים אותך?
בהשמעות אחרות דרך המחשב, האוזניות כן פועלות?

MTR

משתמש צעיר

סביונית

משתמש מקצוען
שאלה:
אם פתחתי שיחת זום ושלחתי קישור לאנשים, אבל אני רוצה להתחיל את הפגישה מאוחר יותר,
החלון של השיחה צריך להיות פתוח אצלי כל הזמן, או שאני יכולה לסגור אותו (או את המחשב) ולחזור לשיחה שפתחתי מאוחר יותר? (בתור המנהלת)

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
שאלה:
אם פתחתי שיחת זום ושלחתי קישור לאנשים, אבל אני רוצה להתחיל את הפגישה מאוחר יותר,
החלון של השיחה צריך להיות פתוח אצלי כל הזמן, או שאני יכולה לסגור אותו (או את המחשב) ולחזור לשיחה שפתחתי מאוחר יותר? (בתור המנהלת)

אל תפתחי פגישה רגילה, אלא תשמשי בתזמון שלהם:

‏‏לכידה.PNG

סביונית

משתמש מקצוען
אל תפתחי פגישה רגילה, אלא תשמשי בתזמון שלהם:
אני מכירה את האופציה, התכוונתי לשאול דווקא אם כבר פתחתי פגישה, שלחתי קישורים, ובסוף רוצה לדחות אותה.
יש דרך לסגור ולחזור או פשוט לפתוח מחדש בתזמון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה