ריכוז שאלות ב"זום" - לרגל המצב...

אחד הלויים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
יכול להיות שזום ביטלו את האפשרות להתחבר בטלפון לגירסא החינמית?
וכן מה מספרי הטלפון להצטרפות מישראל (היה לי אחד שכבר לא עובד)

צף

משתמש פעיל
תודה רבה על הפירוט. אם ככה אז אני עושה בכל בסדר.
עכשיו ניסיתי ממחשב אחר ושם הצלחתי. במחשב שהצלחתי הקוד הוא של 10 ספרות. במחשב שלא הצלחתי הקוד הוא של 11 ספרות. כמו שאני רואה בתמונת מסך שלך זה גם של 10 ספרות.
איך פותרים את הבעיה?
מאיפה הקוד בן 11 ספרות?
הקוד בן ה 10 ספרות נקרא מזהה פגישה אישי
כשפותחים את תוכנת זום יש בצד ימין לשונית החשבון שלי
כשפותחים את החשבון שלי הדבר הראשון שמופיע בשורה הראשונה מתחת השם זה המספר של מזהה הפגישה (הוא מוסתר לוחצים על הופעה והוא מראה אותו)

yudit:)

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
איך אני יכולה להכניס אפליקציית זום לאייפד.
אשמח לעזרה

חיה דרליך

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ב"ה

כמה שאלות לגבי שיעורים לתלמידים בוועידה בזום ע"י כניסה מטלפונים וכדו'
1. האם יש אפשרות בזום לקבל דוחות של נוכחות מי נכנס לפגישה ומתי נכנס ומתי יצא ?
2. האם יש האם אפשרות לעדכן בזום את מספרי הטלפון של כל אחד שנכנס ולתת להם שמות ולהכניס אינפרומציה על כל אחד באופן שישמר גם לפעמים הבאות
זה ידוע לי שאפשר לתת לכל אחד שם ע"י RENAME אבל א' - זה לא נשמר - ב' לפעמים אני רוצה שוב לראות את מס' הטלפון שלו שוב וזה כבר בלתי אפשרי

בכבוד רב
ותודה מראש על כל עזרה (אפי' אם תפנו אותי למומחה בנושא זה)
דוד

אמא של תמר

משתמש צעיר
אם אני מתחברת לשיחת זום דרך הטלפון - יש לי אפשרות גם לדבר - או שאני על תקן מאזינה בלבד ?

אמא של תמר

משתמש צעיר
תודה רבה !

תוכלו אולי לפרט לי איך מנהל השיחה יכול לפתוח את האפשרות?
אין לי זום - ואני צריכה להסביר למשהו שלא יודע אנגלית

שרה62

משתמש רשום
אשמח לעזרה:
האם יש אופציה לכיתת לימוד בזום בו המורה רואה את כל התלמידים אבל הם לא רואים אחד את השני?
(כלומר: המצלמות של התלמידים פתוחות, אך רק המארח יכול לראות אותם והם לא רואים אחד את השני)
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה