עזרה ריטלין ללא תופעות לוואי, יש?

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא מבין את הדיון כל מי שיש לו טיפת הבנה וניסיון יודע שעל כל אחד משפיע אחרת ומנסים כל פעם משהו אחר עד שמגיעים להכי פחות או לבכלל לא (כך מתנהלים כל הנוירולוגים הכי גדולים) אין עדיין מי שיכול להתאים לכל אחד במדוייק
יישר כח, הנחת יסוד מוצקה ונכונה בכל תחום במיוחד ברפואה ונרולוגיה, אבל אנשים מחפשים קיצורי דרך ולא מבינים שהדרך הארוכה היא הקצרה והבטוחה.

פריידי

צילום תוסס ואנרגטי:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פרטי, נמקי, הרחיבי והסבירי

מה יש לך לספר לי על האטומיק
הרופא המליץ.
כותבת מהניסיון שלי בלבד!!

קונצרטה היתה גרועהה
אטנט נורא והיום!!

עברנו לאטומיק
אין תופעות לוואי!!!
החיסרון: שצריך לקחת כל יום
ורק אחרי שלושה שבועות בערך מתחילה ההשפעה
המעלות: רגיעה רצינית
הבנתי שמבחינת ריכוז הוא לא עוצמתי כמו ויואנס למשל
אבל לא יודעת בוודאות
אין ירידה בתאבון ולא ריוואונד
ולא בכי ולא עצבים
ולא בעיות שינה
ולא עוד דברים מלחיצים ממש שפגשנו בכדורים האחרים....

כל אחד צריך לבדוק לגופו של ענין וילד!
יש לי בן שלוקח ויואנס
ולא ניסיתי לשנות
כי זה טוב לא ואין תופעות לוואי קריטיות
רק בארנק...
האטומיק עולה 19 במכבי

אבא של משה

משתמש רשום
אנחנו עברנו מפוקלין לאטנט בגלל תופעות לוואי ממש חזקות.....
אני לא מבין את הדיון כל מי שיש לו טיפת הבנה וניסיון יודע שעל כל אחד משפיע אחרת ומנסים כל פעם משהו אחר עד שמגיעים להכי פחות או לבכלל לא (כך מתנהלים כל הנוירולוגים הכי גדולים) אין עדיין מי שיכול להתאים לכל אחד במדוייק
מעדכן
ברוך ה'
הבן שלי כבר שבוע עם ריטלין LA 10 מ''ג ביומיים הראשוננים היו תופעות לוואי רציניות כשהכדורהתפוגג וכרגע כברנעלמו לגמרי
הרבי מעדכן על שיפור בהשתתפות בשיעור פתיחות וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה