ריח רע ממכונת הכביסה

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לאחרונה יש לי ריח לא נעים ממכונת הכביסה.
הפעלתי על ריק בתוכנית הרתחה, עם 1/3 בקבוק חומץ.
הריח חזר אחרי יומיים... הפעלתי שוב הרתחה... ולא עזר.
ניקיתי את הפילטר.
לא עזר כלום.
יש למישהו רעיון מאיפה זה מגיע?

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
אצלינו היה כנראה איזה גרב או משהו בצינור שממנו יוצאים המים המלוכלכים
כך בעצם המים לא הצליחו לצאת ונשארו בפנים , משהו כזה
תבדקו ..

michal2100

משתמש מקצוען
לי אמר טכנאי כביסה להפעיל מידי פעם מכונה ש90 מעלות
ההמלצה שלו היתה לשים את המגבות
זה עושה שטיפה יסודית למכונה ומוציאה את כל השאריות מבפנים

לנו זה עזר מאוד

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
תפעילי עם סודה לשתיה, הוא מפיג ריחות. (החומץ מצוין - אבל רק מנקה אבנית, לא מפיג ריח)

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י michal2100;2515184:

לנו זה עזר מאוד

90 מעלות לא הורס לך את המגבות? לא מעביר צבע ממגבת אחת לשניה?

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י michal2100;2515184:

לנו זה עזר מאוד
ניסיתי פעמיים הרתחה.
משו פה מוזר ולא קרה אצלי עד היום.

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי כביסה ארוכה עם אקנומיקה , עזר מאד!

מגן אדום

משתמש חדש
וכדאי לבדוק שבאמת הריח מהמכונה ולא משהו שנתפסק בעגלה למטה או משהו:confused:

שרי 1

משתמש פעיל
לי טכנאי מכונות כביסה אמר שהריח מגיע מהמרכך הצבעוני
מאז שהשתמשתי עם מרכך לבן עבר הריח...

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מיכל, שתפי מה עזר לך בסוף... אני באותה סירה...

סמיילית

משתמש פעיל
אני עושה פעם בחודשיים מכונה של סמרטוטים, הכי חם שיש, עם השריה, עם אקונומיקה וחומץ.
ניקוי יסודי.

רחל1

משתמש מקצוען
D I G I T A L
האקנומיקה לא יכולה להשאיר שאריות במכונה?
מלחיץ קצת...

לגבי הסודה לשתיה - באיזה תא שמים?

יוני מקרוני

משתמש פעיל
הכי טוב לשפוך בתוך המכונה
(בתא הבגדים)

לגבי חומץ מי שחושב שחומץ לא מוריד ריח כנראה לא הריח חומץ
הריח שלו חזק יותר מכל ריח אחר
והמעלה שהוא אחרי זה יורד בשונה מהריחות האחרים

michal2100

משתמש מקצוען
תשומת לב - כל מי ששמה חומץ / אקונימיקה / ג'ל כביסה וכל חומר נוזלי אחר
יש להכניס את החומר רק אחרי שהמכונה מתחילה לקחת את האבקה ומכניסה מים למכונה, ולא לפני הפעלת המכונה! כי אחרת הנוזלים נשפכים לבסיס המכונה ולא עוברים לתוך התוף!

בתיה ג

משתמש חדש
יכול ליהיות שנשאר מרכך או אבקה בתא עם מעט מים וזה עושה ריח נוראי.. יש לקולון רצועות חדשות , אני החלפתי אותן במקום הג'ל ומאז אין לי ריח רע וכדו'.. ההיפך הכביסה ממש נקייה ויש לה ריח ממש טוב

Rachel Greenstein

משתמש סופר מקצוען
אחרי שאת מוציאה כביסה מהמכונה, בסיום תוכנית את משאירה פתוח או סוגרת?
אני תמיד הייתי סוגרת ואז שמעתי שצריך להשאיר פתוח כדי שלא יצטבר עובש. אולי זה הנושא

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
משאירה את דלת המכונה תמיד פתוחה אחרי הכביסה,
וכן שוטפת את המגירה של האבקה.

סיומו של יום:
כעצתכן, בדקנו את הצינור לניקוז המים המלוכלכים
והוא היה מ-ל-ו-כ-ל-ך.
ניקינו אותו טוב טוב עם התססה של א. סודה לשתיה+מלח+חומץ
ושטפנו עם מים רותחים. יצא הרבה לכלוך.
אח"כ הפעלתי הרתחה על ריק.
מקווה מאד שנפתרה התקלה.

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ועדיין, גם זה לא עזר לגמרי,
וטכנאי שהגיע לא מצא את מקור הבעיה.
הביא לנו חומר שמוכרים בטמבור ב-30 ש"ח, לטיפול במשקעי אבנית,
וסוף סוף הריח הגיע לסיומו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה